Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

Je, i vi zezate lika, zna se šta je "osrednje kuče". Znači nije baš najidealnije za izložbe, ima neku od "malfunkcija" :) u vizuelnom smislu, malo je manje rastom od bratije etc.

perception fail:)

stvar je u rogobatnoj konstrukciji, kad vidis nesto tipa 'osrednje kuce kosta xy kinte' imas mentalnu sliku kuceta koje nije bas prime time za biftek, ali za supicu moze:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni je to i dalje lol:)

ko da je slonovaca, a ne stene:) ja bih rekao "stene bez pedigrea" ili tako nesto, al dobro, nisam u tom tripu, verovatno nisam navikao na dogownerski sleng:)

@obojica:

pobogu, pa svako je znao sta lik prica, al smo istrolovali na konstrukciju jer smo MOGLI (osim ako vi mene sad ne trolujete)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Osrednje kuce to je glupost. Ti od 800 plus e samo znaci da imaju bolji pedigre od ovih jeftinijih. Ili su iz nege uzgajivacnice koja je na glasu. To ne mora da znaci da ce biti manje lepo ili dobiti manju ocenu na izlozbama od ovog skupljeg. Ako neko hoce cane corsa bolje neka uzme mesanca caneta i doge. Extra izgledaju. Mnogo bolje od tipicnog caneta.

Link to comment
Share on other sites

Osrednje kuce to je glupost. Ti od 800 plus e samo znaci da imaju bolji pedigre od ovih jeftinijih. Ili su iz nege uzgajivacnice koja je na glasu. To ne mora da znaci da ce biti manje lepo ili dobiti manju ocenu na izlozbama od ovog skupljeg. Ako neko hoce cane corsa bolje neka uzme mesanca caneta i doge. Extra izgledaju. Mnogo bolje od tipicnog caneta.Bar po meni.

fixed

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...