Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

doxkf.jpg

dolef.jpg

donn.jpg

Cane Corso, Brando(Don) tri godine star, inace sto se tice teme dresiranja, 2 godine sam ga slao po mesec dana na dresiranje, dosta mu je znacilo,

nista preterano cilj mi je bio samo osnovne stvari da zna, tipa da se lepo ponasa na izlozbi, da zna gde mu je mesto, da sedne legne, cuva dvoriste

i naravno da bude zastitnici nastrojen prema gazdi.. Sve zavisi ko ga dresira, i kakav je kriterijum :)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Pa zavisi sad cime ga hranis i kako, uglavnom je najbolje na mesec dana promeniti vrstu mesa.. Pojede dnevno jedno 2 kilograma piletine(ostatici), i uvece dobije proteinsku kost :D

Sto se tice agresivnosti, zavisi kako gledas, u dvoristu je jako agresivan, ali na ulici uopste nije problem da pridjes da ga pomazis.. Ali bez obzira ne to, opet te nece pustiti u dvoriste.:)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Pa zavisi sad cime ga hranis i kako, uglavnom je najbolje na mesec dana promeniti vrstu mesa.. Pojede dnevno jedno 2 kilograma piletine(ostatici), i uvece dobije proteinsku kost :D

Sto se tice agresivnosti, zavisi kako gledas, u dvoristu je jako agresivan, ali na ulici uopste nije problem da pridjes da ga pomazis.. Ali bez obzira ne to, opet te nece pustiti u dvoriste.:)

Pazi ti koji te nece pustiti u dvoriste nisu toliko opasni kao oni koji te puste ali nema teorije da izadjes :P

Link to comment
Share on other sites

Ovo je slika od pre mesec dana malo su jos porasli. Imam jos jednu veliku macku i jednog belog dodza. U selu su, a ovde u Cacku keva ima jednog macora koji ne voli da se mazi sa mnom a neko je ovde rekao da je ruzan.

149717_495276839993_741099993_7172434_1404763_n.jpg

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...