Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Kako je dobro biti sa englezima u guildu, uzela 6 GCs za 10k golda svaki, mogla kupiti još toliko al' nisam imala više golda. Likovima nije problem da masovno prodaju cardove kako bi bili "spremni" za kataklizmu. Milina sad, mirna godinu dana, nevažno hocu li igrati ili ne, nisam dala ni din. o/

Jesi tu na Dunemaul hordi ili sam ja neshto pomeshao? o.O

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je l' to standardno sada - 10k za GC. Pre koji mesec bilo je 20k, a siguran sam da sam na WoW oglasima vidjao likove koji daju po 25k za GC.

Inače, ja uopšte nisam znao da se dobija XP u battlegroundovima, ili sam znao i zaboravio. Elem, napravio nekog malog lika, napakovao ga enchantovanim heirloomima i NE IZLAZIM iz BG-ova. Deluje mi kao da su queovi manji, a i nekako mi je gotivnije da se bijem sa manje spelova. Doduše, dobija se baš gomila xp-a, tako da se već bližim 40. levelu i razmišljam da lockujem xp na 39. ili 49. ili 60. pa da se battlegroundujem kao čovek.

Nemam ništa protiv ni BG-ova na 80, ali nekako...moja BG je sastavljena od idiota i debila, ne znam kako to da opišem. Pre neki dan nisam hteo da idem da spavam dok ne zabeležim pobedu. Počeo sam oko pola 12 uveče i završio nešto pre pet ujutru (ah, srećni dani dok se poneku noći spavalo...).

Ovako si malo nabustovaniji od drugih i možeš bar da se zajebavaš. Ah, da, igram holy palu. Blad elfice trče ko tetke na štiklama. :))

ako planiras da lockujes XP na 39. cisto da znas da se tim cinom automatski prebacujes u drugi que sistem zajednom sa ostalim igracima koji su lockovali. Neces vise moci da igras sa ovima kojima idalje tece xp. A postoji veoma moguca sansa da ima jako malo igraca 30-39. koji su lockovali tako da ce ti que biti znatno znatno duzi. Cak i kad upadnes u bg bice pun best in slot twinkova sa inzenjering sranjima.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kako je dobro biti sa englezima u guildu, uzela 6 GCs za 10k golda svaki, mogla kupiti još toliko al' nisam imala više golda. Likovima nije problem da masovno prodaju cardove kako bi bili "spremni" za kataklizmu. Milina sad, mirna godinu dana, nevažno hocu li igrati ili ne, nisam dala ni din. o/

to je zato sto si zensko

P.S. ja nabavio 4-5 gamecardova za po 8k golda svaki od randomaticnog coveka kog sam nasao na ulici

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ako planiras da lockujes XP na 39. cisto da znas da se tim cinom automatski prebacujes u drugi que sistem zajednom sa ostalim igracima koji su lockovali. Neces vise moci da igras sa ovima kojima idalje tece xp. A postoji veoma moguca sansa da ima jako malo igraca 30-39. koji su lockovali tako da ce ti que biti znatno znatno duzi. Cak i kad upadnes u bg bice pun best in slot twinkova sa inzenjering sranjima.

Хвала на инфу, ово мења ствари.

Link to comment
Share on other sites

Kako navatate te sto daju gc za golde ffs? Ja sam 2-3 puta kupio od guild mejta za 5k pre dve godine i to je jedva pristao da ga nebi vise smarao , nisu mu ni trebali goldi nego ima irl para pa kao ajd da pomogne.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa sarma je vec rekao . bukvalno je lik na trejd kanalu pitao jel oce neko gc za gold

e sad jbg ja sam tako nasao pre jedno nedelju dana na lika iz svog guilda usranog koji je isto tako rekao da daje gc za gold za 6k kao

dao sam mu samo 3k i onda cod pa posle i drugih bi mu dao al me jednostavno zajebo

dok ovaj prvi iz price nam je dao gc prvo pa smo mu onda dali gold sto je neverovatna retkost ali postoji i to

jedini problem u prici je sto ce 9 od 10 ljudi biti skemeri

samo ako znas nekog iz gilda ili bas 100 godina od pocetka ce to biti sigurno to i uvek tu postoji sansa da neko najebe u prici jer je naravno sve to zabranjeno sto dovodi do druge price i zablude mase ljudi koji bez srama na sva zvona pricaju o tome i deru se okolo i naokolo kako se to radi/e

@dread

stvarno imam obicaj da prelistam postove na kojima ne vidim avatar

probam sam i to sad da skinem upgrade za IE ... nece da mi se startuje dl-er i dalje ne znam zaista

Link to comment
Share on other sites

Prvo, Horda na Auchindoun je Envy i ništa više. VoA se ne radi jer WG nismo uzeli 5 dana već. Alijansa je druga priča, dosta guildova, dosta pugova itd, wg drže non stop i slično. Ono što je dobro na realmu je instant queue za BGs (bar je za horde instant), laka grupa za arene (ko juri gladiator) i ništa više, Horda je extra low populated, pugova ima ali ni blizu kao na Stormscale-u ili Frostmane-u, kvalitet pugova je ok ali ništa specijalno. Jbga, ja sam tamo prešao zbog drugara koji me je cimao da igramo arene, to me jedino drži na realmu ali za exp bi radije otišao na neki server gde je odnos horde/ally malo ujednačeniji. O5 možda nisam toliko realan jer malo igram (od 20:00h do 21:30h) pa i nemam vremena možda da vidim Hordu u pravom sjaju.

Zanima me Karazhan, ako neko igra tamo voleo bi da mi kaže par stvari o Hordi... Hvala!

Link to comment
Share on other sites

4gb je veliki, ostalo nemam pojma:)

ja ga ne skidam dok me ne bude wow naterao puskom, poducio me vudz da moze i tako:)

Znaš šta, ovde to jako lepo radi. Ako ti torenti nisu stalno puni, možeš da ostaviš Blizz downloader jednu noć da ti to skine. Veruj mi, bolje je žrtvovati jednu (i po) noć torentovanja, nego da 4.0 bude live, a tebi tek predstoji skidanje umesto da se zajebavaš sa novinama.

Link to comment
Share on other sites

pustio sam downloader i skida pet puta grdje nego sto treba (kaze 15 sati lol), pa sam odustao:)

skinucu rucno, dobro, necu sad da cekam da ne mogu da udjem u igru, ali lupam, ostavicu kad ne budem bio kod kompa, skinuce ga, ako bude islo kako treba, za 4h, gej mi je da skidam 15 sati nesto sto moze za 4...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...