Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igram nesto malo na Auchindoun-u, hordu. Yova mi se zove DK :-)

Bilo bi lepo da se skupimo za exp malo da igramo rated bgs, samo ne racunajte da ja mogu nesto preterano da se posvetim tome posto sam u medjuvremenu se ozenio, nasao serious job itd ;-) ;-)

btw Killy, pricao sam sa Taifunom i Stonebullom, oni su resili da prave neki ozbiljniji pvp guild pa to mozda moze da ti bude zanimljivo. Mada mi Stonebull kaze da je imao laksi sukob sa tobom oko imena Peachka, valjda je nekom altu dao taj nick a ti ga cimao ili sta vec ;-)

edit* @prime Vala bash... Mada da budem iskren i da sam uzeo tog raven lorda ostao bi mi na rogue-u koga nema sanse da povratim nazad jer mi se klinja kome sam prodao ne javlja... :-( otkupio bi ga nazad na prvu a koliko vidim ovaj ga nije igrao od marta meseca. Bash sam pojeo govno sto sam ga prodao!

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

btw Killy, pricao sam sa Taifunom i Stonebullom, oni su resili da prave neki ozbiljniji pvp guild pa to mozda moze da ti bude zanimljivo. Mada mi Stonebull kaze da je imao laksi sukob sa tobom oko imena Peachka, valjda je nekom altu dao taj nick a ti ga cimao ili sta vec ;-)

sukob je bio u tome sto mi je covek ukrao ime bez srama a znao je ko sam ja

Link to comment
Share on other sites

Mwaahahahahah!

Ajde da igraš alijansu na nekom levom serveru sa Primom i samnom kad počne ekspanzija, pa ću ti prepustim Raven Lorda... ionako moram da uradim taj quest sa drugim druidom :)

A na mene si zaboravio!!! :(

btw tad je neka pajsercina pasovala tog raven lorda :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Btw, da li neko ima neki osecaj kad bi mogla da se ocekuje exp? Ja tipujem na kraj novembra.

Keep in mind that Blizzard didn't announce it because the release can still be postponed, but as far as I know the target release date for Cataclysm is the first week of November (that would be November 2, if you like numbers). The first part of the Cataclysm prologue started exactly 8 weeks before that and the next part of the pre-Cataclysm event will probably happen in 2 or 4 weeks depending on their schedule.

Link to comment
Share on other sites

Да ли ти покушаваш да кажеш да у томе има нешто лоше?

Кретен.

Ne. Poenta je da su to deca.

Kili je postovao link nekih charova koji imaju par sati/dana played na lvl 80 i rekao nesto kao : kako neki ljudi imaju jadan zivot, pod ljudi predpostavljam da je mislio na 16+, posto po njegovim postovima zvuci da wow igraju samo ljudi 16-26 godina. A ja sam samo hteo da mu kazem da su to deca. Zato sto predpostavljam da su deca zbog mnogo malog /played vremena i ako su male sanse da su to ustvari stariji ljudi (30+), po imenima je skoro ocigledno da su deca.

Inace

WTB

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

<3 idiote... radio ja questove u stv i odjednom me whispuje jedan mag da li zelim da zaradim 100g! ja kao moze, i kaze mi da mu treba nesto iz booty bay da kupi, a ne moze jer je hated. I tako ja odem u Booty bay i on kaze treba mu 6 stackova red dye... ja pao sa stolice, kupio, predao i zaradio 100g :D jos mi extra leglo jer mi je ovo jedini lik na sylvani posto sam reroll :D

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...