Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Kili, jesu li to samo kutije i diskovi, ili i dalje imaš nekoliko naloga?

samo diskovi. sada sam na svom maticnom rank14 accu ^^ na kome mi je zao sto nemam jebeno vise likova i vise warrior likova zato sad lvlujem 2 lika u isto vreme jer je ne moguce igrati jednog lika samo prosto je barem meni ne zamislivo da imam jednog lika i odigram ga jednom dnevno 2h i izadjem

i sad bas iskreno gubim mnogo stvari jer nemam vise cikica za multidelovanje po svetu

Ma, ok, razumem da sa nekim voliš da pričaš o wowu, sa nekim ne voliš i to, ali mi je nekako...ne znam, bezveze. Ne možeš da se izgubiš, uvek znaju gde si.

ova druga recenica ... jebeno se ulogujem na lvl 1 lika na tipa stormscelu da gledam duele u durotaru i mora svako da te vidi sta radis ... ili jos gore prica sa tobom kao da si usao na maina kao np

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa real id dajes onima sa kojima uvek hoces/zelis da pricas ... malo ste promasili poentu svega toga, meni je do jaja imam ljude iz vanille , iz tbca gde sam igrao , a i ne moram da se logujem na brdo servera da chatujem :) . Kada dobijes req. za real id NE MORAS da ga acceptujes , tako da ne prdite pls :) .

Link to comment
Share on other sites

Pa real id dajes onima sa kojima uvek hoces/zelis da pricas ... malo ste promasili poentu svega toga, meni je do jaja imam ljude iz vanille , iz tbca gde sam igrao , a i ne moram da se logujem na brdo servera da chatujem :) . Kada dobijes req. za real id NE MORAS da ga acceptujes , tako da ne prdite pls :) .

A brate, ima ljudi koji uvek hoće da pričaju sa nekim, a ima i onih kojima nekad nije do priče ni sa kim. A ne mogu da likovima sa kojima igram pet godina da ne prihvatim Real ID inv.

"Now, Stan, add your granmom as a friend!" sindrom.

Link to comment
Share on other sites

Ja jednostavno kažem da ne koristim RealID i ne prihvatam ničiji invite. Ako želim s' nekim da pričam ima i previše načina za to, telefon, msn, facebook, vent itd. Ne treba mi da me smaraju i u igrici.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Ja jednostavno kažem da ne koristim RealID i ne prihvatam ničiji invite. Ako želim s' nekim da pričam ima i previše načina za to, telefon, msn, facebook, vent itd. Ne treba mi da me smaraju i u igrici.

Ma, trebalo je tako i ja od početka, nego me uhvatili mangupi na brzaka. Nisam ni razmišljao o Real ID-u i maltene sam mahinalno kliknuo na prvi, a onda uslediše i ostali.

http://db.mmo-champion.com/a/5262/

lol nisu normalni

ko ne kapira

Hahahahahaha! OH MY GOOOD! OHHHHH!!! WHAT DOES IT MEAN!!!!?????

Stvarno su kraljevi!

Link to comment
Share on other sites

koliko je nekim ljudima jadan zivot

Slazem se,

moraju da idu pre 11 sati na spavanje, nesmeju da prelaze ulicu osim ako idu u skolu, cim dodju iz skole moraju da urade domaci sto im ja uciteljica zadala za tu i sledecu nedelju, i ako budu dobri ceo dan mama i tata im daju da upale komp na 30 min :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Xzore nisu to ti ljudi :S To sto si ti napisao se primenjuje na deci do 9 godina i totalno je normalno za taj uzrast. Zamisli da ti sin sa 8 godina igra komp 5 sati dnevno do ponoci i ne radi redovno domaci.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Pa pogledaj im opremu i reci mi da li je to oprema od nekog ko igra 5 sati dnevno ?

Mrzi me da ima sad prelistavam achievmente ali ocigledno je da su deca ili matrci ili altovi.

Shvatite vec jednom da wow neigraju samo ljudi od 16-26 :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se,

moraju da idu pre 11 sati na spavanje, nesmeju da prelaze ulicu osim ako idu u skolu, cim dodju iz skole moraju da urade domaci sto im ja uciteljica zadala za tu i sledecu nedelju, i ako budu dobri ceo dan mama i tata im daju da upale komp na 30 min :)

Да ли ти покушаваш да кажеш да у томе има нешто лоше?

Кретен.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...