Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pu...Sto mrzim kad izgubim napet battleground. :P

Jebena SoTA, nismo imali nekog Ramba da utrci unutra i klikne na relic u poslednjih 5 sec. :<

Inace da, toliko je smorila.Ja poceo da grindam Burning Crusade reputacije...I AQ20/40.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Sylvanas&cn=Emoimo

i ja imam 4 furiosa i pvp trinket sa 3h playeda na 80om

jeste da nemam main hand i trinket al kome to jos treba

Htedoh da napišem nešto tipa "svaka čast što igraš PVP sa holy palom", ali sam shvatio da nemam pojma da li je to i dalje govno ili je nešto bafovan. Uopšte, ima li nekog konsenzusa oko trenutnog food chaina u PVP-u 1 na 1? Je l' disc i dalje dobija svakog 1 na 1?

Link to comment
Share on other sites

nije vise s5 gde je dao freedom svom dku koji soluje

ili s6 u kojoj je prot flash heal outhealovao sav dmg igrice i ostajao na 100% mane

sad se samo uklapa u sve moguce setupove i uvek ce biti klasa koja ce raditi kako treba gde treba

a rolao sam sad kao alta iz dosade i kao mogucu novu s5 u kojoj cu biti majmun koji pritiska holy shock i stoji u mestu

Link to comment
Share on other sites

Upadoh u neki bezveze leveling guild i u njoj dosta ima 1st timera... I samo vidis pitanja "what are instances?" "can we raid now?" "how to get to redridge" i slicno... Eh, sta bih dao jos jednom za taj osecaj kao prvi put kad sam igrao WoW :)

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Au jebote

lodx.jpg

Lik ima 520 000++ golda kao prvo , i sve ce da pukne da ga boostuju kako bi dobio Light of Dawn titulu na 4 lika.Kako to perverzno zvuci?Toliko golda sa jedne strane , i nacin na koji ih trosi sa druge strane.Takve pacenike i treba sisati ...

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Znate neko zaradjuje lepe pare RL i nije mu tesko da iskesira 500 evra kod kineza za gold.

Ja nisam nesto video blue post da li ukidaju te pve titule u 4.0 ili ne. Ako ne ukidaju sve ce se to lako farmovati lagano sa prvim tierom cata gira.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...