Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drndao sam yt nesto i naidjem opet na

http://www.youtube.com/watch?v=tyuBnQi28p4&feature=player_embedded

odgledam opet i ispostavi se da da su carevei ladno ubacili npca u igru po ovom liku

GorgetheCorpsegrinder.jpg

jebeni carevi

i najbitnije od svega sto linkujem opet. iz razloga sto je doolio skoro pitao zasto je sranje biti elf

e pa mislim da je covek odgovorio vise puta :D

Link to comment
Share on other sites

makar ne igraju retardirani setup sa laserima i 60k burstovima u 1-2 gcda zelim im od sveg srca da se popisaju po svakom idiotu koji puca lasere u igrici

juce sam imao situaciju protiv random lsda od 2600 u kojoj sedim u nekom kurcevom cc od 3 sekunde pala babluje krece hl spam na naseg hantera dize lika na 100% iz 1. hl-a nastavlja drugi hl hanter umro 100%-0 1k resi outplayed i skill i balans.

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ZOMG to je kao kad su pre neki dan likovi iz srpskog gilda na Frostmanu trazili jos igraca da ociste 25 man HC ICC,sa sve green itemima i skillom za ubijanje trasha ispred Marrowgara.Zaboravio sam kako se tacno zove guild,jer nisu hteli da prime mog alta paladina od 5.3 k gs,iako su svi daleko ispod.A bas sam hteo i ja malo da se smejem :)

Link to comment
Share on other sites

uvek su mi bili do jaja ti likovi sto prave heroic raidove a oni sami imaju heirloome

i ja sam tako par puta ulazio bas da vidim sta ce da se desi , reko mozda su ljudi izmislili neku toplu vodu

sa sve ventom dodjemo svi gube se ljudi ovo ono i onda wipe na prvom trash pullu i raspadne se raid :/

opravdanje za gir je uvek bilo kako su im to altovi a na mainovima su retard slayeri odavno sa full girom (na drugom serveru/account pa kao jbg) :)

o boze novi patch od 5gb opet za dl :c

Link to comment
Share on other sites

E ljudi ako neko moze da mi pomogne...

Treba mi addon koji tje da mi omogutji da vidim nameplate samo od svog targeta. Sad trazim po opcijama u igri i mogu da namestim da prikazuje sve nameplate-ove, sve friendly, sve enemy ili da ne prikazuje nishta. Ja hotju da vidim SAMO nameplate svog targeta, bez obzira dal je friendly ili hostile.

Jel neko zna za addon koji to moze da uradi?

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...