Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popio sam hack preko noci. Gear mi nisu dirali ali mi je nestalo 10k golda. Napisao sam tiket. Kolike su sanse da mi vrete golde? Inace kada sam malopre uradio password reset i ulogovao se hacker je bio usred minovanja u Uldumu. Ladno je promeni sve bindove i igrao kao da je njegov rodjeni chikica.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

najgori osecaj u zivotu.meni su cak i authenticator nakacili,a acc sam igrao 4 godine,ziv sam se pojeo.

verovatno ce jedina opcija biti da ih nazoves preko skajpa.

sto se tice golda:kad izbrises lika on ostaje u njihovom database ili sta vec tako da postoji mogucnost da ga vratis,tako da oni SIGURNO imaju uvid i u gold transakcije tvog lika,sanse da ti vrate gold su ti prilicno velike.

ako ti nesto zatreba,reci.gl

Link to comment
Share on other sites

meni su uhakovali, pa sam bio banovan zbog advertajzinga i spama, napisao sam onaj ticket na sajtu i vratili su mi akaunt cirka 6 sati od mog slanja ticketa, koji je inace bio poslat u nedelju popodne:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...