Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

i dalje je 77 ako nemas maina 80 ja mislim

Nema to veze, da l' ti je prvi ili alternativni karakter, isto je. I nije na 70. nego 68. lvlu, pogresio sam (jer tad postaju dostupni kvestovi u Northrendu za lvlovanje), sad kosta 500 golda i kod bilo kog Cold Weather Flying trenera u Northrendu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema to veze, da l' ti je prvi ili alternativni karakter, isto je. I nije na 70. nego 68. lvlu, pogresio sam (jer tad postaju dostupni kvestovi u Northrendu za lvlovanje), sad kosta 500 golda i kod bilo kog Cold Weather Flying trenera u Northrendu.

kad je izasao wotlk nortend fly je bio na 77, a za mog alta posle 2 meseca na 70

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

i dalje je 77 ako nemas maina 80 ja mislim

kad je izasao wotlk nortend fly je bio na 77, a za mog alta posle 2 meseca na 70

WotLK izasao u novembru 2008, posle dva meseca je bio januar 2009, sad je decembar 2010, dakle, proslo je 2 godine od tad, ljudi pitaju za trenutnu situaciju i ja sam bas na to i dao odgovor, znam i sam koji je bio req za CWF po izlasku Wrath-a.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

sad si me zbunio...pa uzmes letenje na sezdesetom i imas odma na tom istom sezdesetom da letis po kalimdoru. jes da ces da kvestujes po autlendu, al dobro, nece da se baci:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nebitno, sustina je da mu do 60og ili na kom vec tek mozes bilo kakvo letenje da kupis ne treba kataklizma jer koji ce ti dozvola da letis u kalimdoru kad numes da letis!

Mohi, ili počni da igraš WoW opet ili prestani da unosiš zabunu.

Letenje se uči na 60. levelu.

Da bi leteo po Kalimdoru moraš da imaš Cataclysm.

Dosta, bre, više sa ovom temom. :tf:

Link to comment
Share on other sites

jel pocinje nova arena sezona ?

nisam otvorio mmochmapion bas dugo . zaista ne bi da prelistavam sve

Sa mmo-a, najnovija vest ne mora da se lista XD

by Boubouille Published on 2010-12-14 03:29 AM

Arena Season 9 starts this week!

The next Arena Season starts tomorrow on live servers, now that some of you are level 85 it might be to explore the PvP side of Cataclysm! (PvP Forums)

(znaci, ipak ne 14, nije mi jasno ni kako su to racunali, kad je sreda 15, a sve pocinje sredom :) )

Link to comment
Share on other sites

olol dobio sam rivendare's deathchargera, a prvi put sam uso u doticni dandzn u zivotu:)

i jos plus nisam ni tuko lika jer su se zbagovala vrata i ja i jos jedan lik smo blejali ispred:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

olol dobio sam rivendare's deathchargera, a prvi put sam uso u doticni dandzn u zivotu:)

i jos plus nisam ni tuko lika jer su se zbagovala vrata i ja i jos jedan lik smo blejali ispred:)

:fp:

Ne shvataš koliko te usralo. Znam ljude koji sa ga godinama farmali i ništa. Moj stari drugar iz ex gilde kaže da je 400 puta radio instancu dok nije dočekao drop. ali, gz u svakom slučaju, do jaja je mount, a najbolji za lolijansu.

Link to comment
Share on other sites

shvatam, zato sam i postovao:) verovatno necu jebati deset godina, kako kaze ono za kocku:)

i jos na worgenu koji ima ono awesome trcanje, kad uzmemo sve u obzir, user je over 9000:)

kako sam ja procitao, danasnji drop rate nije nista u odnosu na pre 3.0.2, sad je valjda 1:100, ranije je bilo nesto bas bas bolesno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

shvatam, zato sam i postovao:) verovatno necu jebati deset godina, kako kaze ono za kocku:)

i jos na worgenu koji ima ono awesome trcanje, kad uzmemo sve u obzir, user je over 9000:)

kako sam ja procitao, danasnji drop rate nije nista u odnosu na pre 3.0.2, sad je valjda 1:100, ranije je bilo nesto bas bas bolesno...

Ma, vredi nejebanja 10 godina. [:D]

To tako kako userava sa altovima, meni se desilo na paladinu, na 35 levelu da uzmem onaj AB We had it all along achi, sasvim slučajno, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Mohi, ili počni da igraš WoW opet ili prestani da unosiš zabunu.

Letenje se uči na 60. levelu.

Da bi leteo po Kalimdoru moraš da imaš Cataclysm.

Dosta, bre, više sa ovom temom. :tf:

Ne unosim pometnju bio sam krajnje jasan.

Letenje se dobija na 60om levelu.

DO 60og LVLA TI NE TREBA KATAKLIZMA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...