Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radim je za achiv poene, imam ~35 titula i ne nosim ni jednu iznad glavudze uglavnom. I zapravo neki achivi su sad i tezi kao disarm 5 bombi u SotA koja je nekad mogla da se radi sa 30 yardi koliko sam citao.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Niko nije ni rekao da je titula zanimljiva niti posebna, nisam ni sumnjala da su je tru pvperi dobili nedelju dana nakon izlaska wotlk-a. Zanimljiva je meni pošto mi je bilo fun igranje BG-ova par nedelja. Problem je očigledno u tome sto sam ja ta koja je postavila ss. "haters gonna hate" - zvuči prikladno ovde [:D]

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

NHF , ali , sto si toliko ogorcen , devojka je srecna sto je dobila achievement , ako zelis da je pohvalis , pohvali je , ako ti se cini glupo , preskoci .

Kod mene u guildu par ljudi na svaki moguci achievement vice ,,GZ !,, i slicno , sto je doista glupo ,

ali nema potrebe da reagujes kao da su oni niza bica koja su srecna nekim dostignucima koja si ti true hard core uber gamer zaradio pre nego sto izasla...

Nemoj pogresno da me shvatis , vidi se da se razumes u igricu i da si vrstan igrac , ali 95% tvojih komentara je hejt/flejm na nekog sa foruma ili na neki nerf/klasu u wow-u...

Link to comment
Share on other sites

Gz za Battlmaster. U poredjenju sa ostalim titulama Battlmaster moze da se nazove pristojnom titulom. Ne zahteva neki poseban skill ali potrebno je odrecena posvecenost i dosta vremena. Ali za mene ce uvek biti Conqueror >>> Battlemaster. Dve najkrvavije reputacije u igri , AB i WSG pogotovo u losoj battlegrupi.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

lol bre:)

ja sam bre pre sat vremena izvalio sta je zapravo poison i de se kupuje, pa sam srecan ko malo dete, a vi tu zezate ljude sto kasne sa titulama za koje ne znam ni sta znace [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

BTW, malo sam farmala bgs >

15dvsk0.jpg

Mozes i da uzmes <High Grand WoWGladiatorOverlord> pvp tituli i <Protector of Azaroth> pve titulu kao i <World 1st all Master> titulu ali mene ce uvek zanimati tvoja RL slika vise nego bilo koj ss koj postujes :p

Inace gz za titulu.

@moyo

Razlika izmedju Conqueror/Justicar i Battlemaster titule je u tome sto C/J zahteva mnogo vise vremena od BM dok su mnoooogooo vece sanse da ces C/J uzeti passivno mnogo pre nego BM.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ne. isto bi rekao bilo kome

to sto sve zenske osobe na svetu misle da se sve vrti oko njih je drugi problem

Da, "ona misli", a ti počeo da pričaš o sebi i hijackov'o thread. Pff

Gz za Battlmaster. U poredjenju sa ostalim titulama Battlmaster moze da se nazove pristojnom titulom. Ne zahteva neki poseban skill ali potrebno je odrecena posvecenost i dosta vremena. Ali za mene ce uvek biti Conqueror >>> Battlemaster. Dve najkrvavije reputacije u igri , AB i WSG pogotovo u losoj battlegrupi.

Da, da. Ja se ježim toga. Imam na starom mainu, koga sam manje više igrao od kraja 2005. revered AB i WSG i ne mogu sebe da nateram da izgrindam tih još par hiljada, pošto mi je battle grupa govno od kada su napravljene battle grupe. Čekam que 10-20 minuta i onda uletim sa gomilom budala koji se svadjaju i hejtuju. Tako je to kad je BG sa RPG serverima, valjda.

A pre BG, bio je jako dominantan hordaški server i još više se čekalo na bg.

Sada sa novim mainom kad god pomislim da grindam to, bude mi muka. Naročito WSG, da na svakih pola sata možda dobijem 100 repa, uhh...

A premade kad se napravi, que je duži od pola sata. Tuga.

In other news, uzeo sa drugarom da igram malo arenu i to skirmish 2v2 i skroz mi zabavno prvi put. On ele shammy, ja disc priest i eto. Arena može da bude i zabavna kada nema presije i tenzije i stresa.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam izgleda trebao ranije da kukam na public forumima da mi nesto treba posto sam 3h nakon svog posta uradio poslednji achiv za Battlemastera. Hvala Gankalothu i Galeriusu na pomoci :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

eto vidis, a mi se sve vreme deremo wound posion/instant poison/deadly poison... ccc :)

ma znam, al ja sve nesto cekam da mi to "dodje", tek onda izvalim da mi dolaze poison talenti, a nigde zapravo poisona, pa dok meni dodje iz dupeta u glavu da ja zapravo treba da nabavim te poisone, a ne da se oni 'dostizu', ode dvaes nivoa [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja 10k.. a i da imam odakle mi :D

Btw gleda neko MMO i listu blue gira iz 5 man. Izgleda ce da odrze obecanje. Oces epic -> raid.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Kad su vec titule u pitanju, poceo sam da farmujem Battlemastera sa DKom cim se pojavio WOTLK i cenim da sam bio medju prvim dkovima u Evropi sa Conqueror titulom, i ostao mi je jedan arch (AB 2000/1990) koji nisam uzeo nikada umalo nisam doziveo nervni slom. A pritom sam vec imao Conqueror i General titulu na starom mainu, sto znaci 2x exalted ab wsg - NERVNI SLOM.

Link to comment
Share on other sites

ja sad igram starog warra koji je stackovan na revered wsg i bezmalo revered ab , ocu da uzmem Conqurora pre expanzije. To ce mi biti drugi Conqueror. Inace ovog sam bio link na pogresnom topicu pa sam editovao a evo ga sad ovde.

http://eu.wowarmory.com/character-statistics.xml?r=Dun+Modr&cn=Alphen&gn=Orgrimmar+In+Flames

Verovatno je odigrao battlegrounda kao svi sa rura x5

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

uh ovaj je bas sjeban :)

ajde to to mu pise da je odigrao 10k + bgova

a sta je sa svim onim bgovima iz vanile i bca dok nisu postojali acvhivmenti i statistika

najmanje jos pola toga nije zabelezeon :)

hm realno najveci nas problem je to sto pola ljudi koja je i igralo igricu je prodalo svoje main likove ili nesto slicno ( setimo se toga kao jednog od problema na onom drugom topiku zasto mi (srbi), izmedju ostalog, ne mozemo da uradimo nesto na vece staze.

ja kad bi racunao sve cikice ikad koje sam igrao verovatno bi skupio jos najmanje jednog/dva lika sa exalted wsg/ab reputacijama pored 2 koja sada imam i dalje a na kojima sam uzeo to u vanili jos

i moram vam reci da je exalted bilo uzeti stvarno najmanji problem kada se igrao premade koji je dobijao sve sa nulom tada (jeste da sam bio human na oba lika u to vreme al opet masa ljudi koja je igrala samo pvp tada koje ja znam su imali to bez problema kao su se samo malo iscimali)

battlemaster je pokazatelj koliko neko voli/postuje bgove generalno i definitivno nije lako uzeti to. sa druge strane svako ko je vec sve to uradio jos na 60om bi trebalo da ima svoj pvp rank iz tog vremena kao neki dokaz koliko samo puta je sve to uradjeno

nije mi samo jasno na kraju price zasto su izabrali da odvedu taj battleground pravac u toliko sranje da ce ubaciti 1-2 nova bga za kojima zaista nije bilo jebene potrebe pored ovoliko vec postojecih koji su savsim lepo uradjeni (voleo bi da neko ovo izvuce iz kontesta da navede primer ne balansa izmedju alijans i horde u nekom bgu) + ubacuju kao neku novu vrstu WG-a, koji je pritom totalni promasaj igrice, gde cemo opet voziti tenkove sa tenacitijem i opet nece imati veze ni sa skillom ni nisacim ?

jedno je sigurno da ce biti zanimljivo igrati sve to opet sa sve novim idejama i mapama samo po mom misljenju nema potrebe da se udaljavaju toliko od vanilinog pvpa kada vec ubacuju nove stare pvp rankove

high warlord iz wintergraspa ? to zvuci glupo , barem meni .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...