Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amazon.com pustio preorder za Cata.

Release Date: November 23, 2010

http://www.amazon.com/World-Warcraft-Cataclysm-Pc/dp/B002I0HKIU

Koliko su precizni videcemo.

To je Amazonova procena, nema to veze sa Blizzardom i ništa ne mora da znači. Znam, na primer, da poslednju knjigu GRR Martina čekam od 2006. godine i na Amazonu je bio order jedno osam puta od tada, a knjiga još nije izašla. Tako znam, pošto je pisac rekao da ga niko ne konsultuje.

Mada, možda sam ja preterano istraumiran čekanjem svega i svačega, pa je možda ovo istina i dogovor Blizza i Amazona. :D

Voleo bih da je ovo drugo.

Link to comment
Share on other sites

Paladin u Cataclysm, hmmmmm kao da igram Rogua, ne Holy Rogua. Jedno veliko sranje. Sve mi zavisi od poena sto skupim i jebenih procova. Sramota me da pravim video zapis istance neke kolko nam je smesna klasa.

otkrio si toplu vodu o kojoj sam pricao pre 2 meseca kad sam se prvi put logovo na betu

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Meni se retri po prvi put svidja u cata od kad igram paladina. Jedino sto je za pvp golja ali ni sad situacija nije mnogo bolja ko ume da ih kituje.

Smor mi je sto su MH questovi identicni za hordu i alijansu. Horda pomaze Cenariusu i ostale nebuloze...

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

mehanika je uzas za svaki aspekt igrice neznam kom mongoloidu je palo uopste na pamet da onako nesto stavi rng holy power procovi i sinister strike cs

neznam dal je potrebno da se pominje da taj holy power rng gain kasni jedno 20 minuta i beskoristan je

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Blizz više neće deliti beta access, a jedini ko je mogao da ti da key ovde je Silencer a on je sve podelio, tako da - strpi se malo. Meni bi beta samo pokvarila užitak kad zapravo izađe cata, zanimljivije mi je da tad prvi put vidim nove regije, instance, bgs itd. Ne žurim nigde :)

BTW, malo sam farmala bgs >

15dvsk0.jpg

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Blizz više neće deliti beta access, a jedini ko je mogao da ti da key ovde je Silencer a on je sve podelio, tako da - strpi se malo. Meni bi beta samo pokvarila užitak kad zapravo izađe cata, zanimljivije mi je da tad prvi put vidim nove regije, instance, bgs itd. Ne žurim nigde :)

BTW, malo sam farmala bgs >

15dvsk0.jpg

Oo, gz. Je l' u premadi ili solo? Neki achivementi meni deluju nemoguće za solo, osim ako te ne usere.

Link to comment
Share on other sites

Može sve solo, [We Had It All Along *cough*] i [Defense of the Ancients] su najteži za dobiti i za njih bi trebao premade ukoliko ne dobiješ eventualno (ostanu ti poslednji), al' njih sam imala još od ranije. Meni su bile najteže AV pobede, pošto kod mene u battlegrupi horda gubi 80% av partija a queue traje 2h.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Gz na Battlemaster :) Meni vec 3 nedelje fali samo EotS pobeda 1600-0 :( Probao pug ne vredi horda uvek ide na flag na startu, probao premade ne vredi ni to ljudi vec imaju ili ih ne zanima.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...