Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juce uplatim stari acc gde mi je lvl 70 warr stari koga nisam igrao mesecima. Ceo dan igram wsg i danas dobijem prvo ingame mail od blizza gde pise da pogledam e-mail.

Dobio sam warrning na account nizasta.

Category of Violation: Inappropriate

Account Action: Warning

We are writing to inform you that due to your language or behaviour we have, unfortunately, had to add a warning to your World of Warcraft account.

Apsolutno nikog nisam flejmovao i napusavao. Jedva da sam 3 rechi na chatu napisao od kad sam doplatio acc i dobijem warrning. Napisao sam ticket da mi objasne sta sam tacno rekao. Dali je moguce da me neko reportovao na prazno a da nema nikakve dokaze jer nista nisam uradio?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Uopste ne kontam kako neko moze da te prijavi,ako nema ni jedan dokaz.Ja pre neki dan levelovao prot warra u Ramps i neki lik prot paladin 20 puta udje u queue kao healer.Ja napisao tiket i objasnio sve,danas i juce ga nisam video,niti sam mogao da ga nadjem online,Chromaggus realm je u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

koji patch? meni kad launchujem kaze "e brate ima patch, skinucemo ga kad ugasis igru" i ja kao lol taj rad i udjem, igram se, izadjem, nista. i eto tako vec dva dana otprilike i 5-6 igranja.

kako da patchujem lol?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Neko je ranije pisao o tome:

ako nekome nece da se pokrene background downloader, nek ga izbrise i uradi repair, posle toga ce proraditi :)

ne znam da li radi, posto meni normalno skida.

edit: kako je ruzan ovaj beli quote

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

zavisi, nekome radi normalno, a neko mora to da uradi ne znam ni kako ni zasto samo je bilo na blizz support forumima

tako da ono, udji u wow folder, izbrisi background downloader, repair i voila! :D

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

koji patch? meni kad launchujem kaze "e brate ima patch, skinucemo ga kad ugasis igru" i ja kao lol taj rad i udjem, igram se, izadjem, nista. i eto tako vec dva dana otprilike i 5-6 igranja.

kako da patchujem lol?:)

Kad se spremaju tako ti veliki patchevi, onda ih puštaju u delovima, kako koji završe. Tako da će finalni deo verovatno izaći na izlazak Cataclysma, zajedno sa odgovarajućim patcherom.

A imaš i mirrore na http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Link to comment
Share on other sites

Elem, shto se tiche downloadera koji slackuje... Reche neko da treba obristati, pa repair, i ide... e pa meni nije krenulo...

Pa sam malo jurco po blizz forumu - rekoshe tamo da theba da se uradi update za IE (ja konkretno skinuo IE8) i proradilo...

Glupo jeste, ali evo pola od tih 4+ giga meni vetj sishlo...

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Kako je dobro biti sa englezima u guildu, uzela 6 GCs za 10k golda svaki, mogla kupiti još toliko al' nisam imala više golda. Likovima nije problem da masovno prodaju cardove kako bi bili "spremni" za kataklizmu. Milina sad, mirna godinu dana, nevažno hocu li igrati ili ne, nisam dala ni din. o/

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Kako je dobro biti sa englezima u guildu, uzela 6 GCs za 10k golda svaki, mogla kupiti još toliko al' nisam imala više golda. Likovima nije problem da masovno prodaju cardove kako bi bili "spremni" za kataklizmu. Milina sad, mirna godinu dana, nevažno hocu li igrati ili ne, nisam dala ni din. o/

Je l' to standardno sada - 10k za GC. Pre koji mesec bilo je 20k, a siguran sam da sam na WoW oglasima vidjao likove koji daju po 25k za GC.

Inače, ja uopšte nisam znao da se dobija XP u battlegroundovima, ili sam znao i zaboravio. Elem, napravio nekog malog lika, napakovao ga enchantovanim heirloomima i NE IZLAZIM iz BG-ova. Deluje mi kao da su queovi manji, a i nekako mi je gotivnije da se bijem sa manje spelova. Doduše, dobija se baš gomila xp-a, tako da se već bližim 40. levelu i razmišljam da lockujem xp na 39. ili 49. ili 60. pa da se battlegroundujem kao čovek.

Nemam ništa protiv ni BG-ova na 80, ali nekako...moja BG je sastavljena od idiota i debila, ne znam kako to da opišem. Pre neki dan nisam hteo da idem da spavam dok ne zabeležim pobedu. Počeo sam oko pola 12 uveče i završio nešto pre pet ujutru (ah, srećni dani dok se poneku noći spavalo...).

Ovako si malo nabustovaniji od drugih i možeš bar da se zajebavaš. Ah, da, igram holy palu. Blad elfice trče ko tetke na štiklama. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...