Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je proizvod kad u jednom trenutku u zivotu nisam znao sta da radim pametnije sa parama :D + razni trade-ovi sa ljudima koji su mi uvek davali i svoje kutije i diskove iz nekog razloga :D

naravno kako je vreme prolazilo, kao sto se i vidi, posle wotlka mi se situacija drasticno promenila :PPPP

Link to comment
Share on other sites

ja neam karticu za net, pa cu tim gamecardovima, btw de ima to da se kupi?

Imas preko Pante.Kod njega ti je sigurica.Dobijes GC kod u "roku od odma".

(RL drugar mi je...Ako nesto zajebe, javi meni, dam ti racun na koji treba da uplatis odredjenu sumu i idem da mu lomim noge :) )

2200 dingera ti je gc kod njega.

Evo ti profil pa ga kontaktiraj --> http://forum.klanrur.rs/index.php?showuser=10345

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

@killy: wat?

@doolio: panta te nece zajebati, to je sigurno, i ja sam preko njega uzimao neke stvarcice, super je decko, tacan (cak mi je dao dan pre nego sto sam mu poslao pare), tako da on ti je siguran

15 gamecardova, 1 gamecard je 2 meseca playtimea plus si nakon toga placao karticom. Ostatak matematike cu ostaviti tebi mladi fizicaru.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa, za 4 i kusur godine igranja, imao sam mozda pauzu maksimum 4-5 meseci.

To znači da si igrao vanilu, ne? Možda grešim, ali se sećam da si nešto počinjao dobrano posle TBC-a. Ako grešim, izvinjavam se.

Elem, WoW je i dalje manje-više isto upeglano sranje kakvo je bilo pre ~6 meseci, ali ove nove "social features" su skeri malo. Deluje mi kao da je neka varijanta fejsbuka ili tako nešto. Brrrr....

Ah, da. Opet je hordaški event daleko bolji od alijaškog. U priči oko Echo Islesa uvode se u priču druidi, istorija, bog mrtvih, kurac-palac. Kod alija, ma koliko da su gnomovi gotivni, nekako je ravna priča. Isto je hordaški q line sa preuzimanjem UC-a bio mnogo bolji.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na zidu iznad kompa imao izlepljeno tipa 15-ak gamecardova, dok nije popadala vecina xD Onda sam shvatio da je bolje da placam karticom

bilo nekad . Ranije je gamecard u ducanima bio 2400+ a 12e bilo manje od 1k dinara. Sada game card nadjes za 2200 (1100 za mesec) a karticom te 12x105 = 1260

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@Lurdusami: sa druidom sam poceo po izlasku TBCa, a sa prvim herojem ikad napravljenim sam igrao i u vanili (Orc warrior)

Inace sam odradio ovaj achiev za precata event, ali su ga bljutavo odradili :/ Prica je ok, ali sve ostalo je siromasno

wowscrnshot090910175744.jpg

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Kili, jesu li to samo kutije i diskovi, ili i dalje imaš nekoliko naloga?

Meni je ovaj Real ID super stvar, cuo sam se sa ljudima sa kojima sam igrao vanillu i sad mogu redovno da pricam s njima iako nismo na istom realmu

Ma, ok, razumem da sa nekim voliš da pričaš o wowu, sa nekim ne voliš i to, ali mi je nekako...ne znam, bezveze. Ne možeš da se izgubiš, uvek znaju gde si. Pa onda ono pravljenje novih prozora, a i sada mi je chatovanje komplikovanije.

Nego, ovde sam video neke promene kod klasa, a pročitah negde da ima nekih rogonja koji igraju subtlety 0/0/71, i da kao radi u PvP i areni do oko 2k ratinga. Je l' čuo još neko to?

(opet, znam da mogu da arenajunkisujem, guglam, forumašim itd, ali volim ovde da ćaskam, a realno i jedva vremena malo da imam za wow, pa tako i za jurcanje po sajtovima)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...