Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf kako sam se smorio. Dugo se nisam osecao ovako.

Place mi se.

Ali svaka cast momcima. Srce su ostavili na terenu. Mlada ekipa koja razbija. Bolje nismo mogli da trazimo.

Karacemo sve redom prvom prilikom.

Sudije necu ni da komentarisem. Krali su nas mnogo puta, nije ni bitno vise, pritisak je bio na njima. Onaj Onan 3 puta lupa samare nasim igracima sudija ni da mrdne.

Asik je picka, i slazem se s kalijem. Da se srami do kraja zivota.

Svaka im cast jos jednom. I svaka cast Keselju caru koji je i ovu tekmu pokidao, pogotovo s trojkama! Svaka im cast svima, pravi su tim svoje drzave. Za uzor!

Link to comment
Share on other sites

jaoj...

ajde da smo od amera izgubili, pa da kazes, bolji su. nego od ovih govana ciganskih,prepotentnih! eee,jos se guraju,tuku i to je sve ok,ali se zato svira tehnicka greska kada njihova pickica dobije po faci.

jedna je stvar ''domacinsko sudjenje'' a ovo sto je ovde bilo je totalni kriminal.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

place mi se, majke mi.

Sramota za sudjenje, sramota za Tursku reprezentaciju. O Asiku, i onom potezu ne zelim da govorim.

Nasima SVAKA DALA! Jebali su kevu na prvenstvu, u zivotu nisam ovoliko nesto zeleo kao da oni sad osvoje zlato. Mozda je apetit moj bio preveliki, ali sta god sutra uradili, stvarno im svaka cast.

Najgore od svega je sto smo od ovih smradova bolji za 10-15 poena.

i moram za kraj, JEBEM IM MAMU U PICKU!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

koji romi!

Cudi me kako se sudije nisu bacile preko igracha Turske da slave sa njima.Izlazili smo iz bonusa u svakoj cetvrtini posle dva minuta,a poslednjih tri minuta kriminal.Tehnicka Markovicu,zakucavanje + bacanje zbog krstinog faula,nash poslednji kosh cist kosh faul i plus njihov poslednji napad lik u autu prima loptu.A mislio sam da samo u fudbalu postoji ono ciganisanje,ali eto turci su mi pokazali da nema,znachi povracalo mi se kad sam video da svaki jebeni faul cela klupa ustaje i trazi tehnicku.Mamu im jebem zaostalu nazadnu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bio je faul nad Velickovicem u oba zadnja nasa napada, nije bio kos faul nad Erdenom.

Detalj kada ne sude kos u silaznoj putanji, Turcin sa obe noge u autu baca kontru, Teo se postavlja kako treba i sude mu faul u odbrani. Jebem mater sudijama.

Ima jos mnoooogo ovoga....da ne pominjem onu slinu Asika, jebem li mu sve.

Link to comment
Share on other sites

Bio je faul nad Velickovicem u oba zadnja nasa napada, nije bio kos faul nad Erdenom.

Detalj kada ne sude kos u silaznoj putanji, Turcin sa obe noge u autu baca kontru, Teo se postavlja kako treba i sude mu faul u odbrani. Jebem mater sudijama.

Ima jos mnoooogo ovoga....da ne pominjem onu slinu Asika, jebem li mu sve.

sto se tice tog napada, i meni se ucinilo i da je lopta bila u silaznoj putanji i da je bio u autu u trenutku kad je dodao, ali sarenac to ne spominje i racunam da mi se verovatno ucinilo...za teov faul u odbrani da ne pricam, jos onaj degenerik sto je napravio 3 faula za 20 sekundi nad teom u prvom poluvremenu trazi nesportsku...

Задњи њихов напад је требао фаул. Кад је већ прошао, већа је шанса да промаши једно бацање него да иде на двокорак јер ће дати кош сигурно..

ma mogla je tu normalna odbrana da se igra, ali dzabe kad su zaspali i lik je pobegao tako da nisu mogli ni da ga fauliraju...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...