Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi, moguće je da je bole, živi on tu blizu. Ako je hodao onako hitro i odlučno, kao da zna gde ide, to je bio on.

Haha kao onaj ludak sto ga kapor opisuje na pocetku foliranata :)))

Inace secam se pre izvesnog vremena kada je kruko stalno kukao na bratovo dete i kukauo i kukao, a ja mu odgovarao da je jedan razmazeni rejver. izvini brate kruko, sada te skroz rauzumem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igore, jesi i ti postao razmazeni rejver :)

Inace, zdrav dorucak jutros na poslu...grisine sa kikirikijem i koka kola ... fak jea...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nisam otishao u Shabac al' u Bgu moram da ih gledam!

Probudishe me komshijska deca vikom pod prozorom i neki komshija shto obija zid, menja prozore valjda. Chuka celo jutro! Devojka otishla na tour de Europe sa matorcima tako da imam 10dana da prdim i nemam potrebu da izlazim iz gaca. Vecheras dolazi drushtvo na PES, samo da nabavimo josh neki joypad...

.

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc u Akademiji na onoj Vampire Freaks zurci, bacio sam 200 dinara da bih bio 45 minuta na zurci, jer su se sestra i drugarica smorile (koje inace vole takve zurke)... Ako nista, bar smo na kraju zavrsili u Studentskom parku sa nekim drustvom i gitarom, i bar tako prekratili vreme do jutarnjeg busa.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

juce se okupilo drustvo u 7 u kafani na Brdu. Krenuli da pijemo i jedemo, i tako do nekih 10:30. Posle otisli u Skadarliju na tamburice. I pijemo, pevamo, uuuuzivamo. I onda se uvek nadju smaraci, koji hoce da idu na Sound. I tako njih dvojica krenu da nagovaraju ljude, i na kraju odemo mi na taj Sound. Boze kako sam se samo iznervirao, jebem ti splavove, i muziku, i namrstene imbecile, i kurve koje mi se gade cim ih vidim. I tako, umesto da smo nastavili da uzivamo, mi lepo sjebemo celo vece...

e da, dobro jutro!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

eedste drugari sinoc se vratio sa produzenog odmora, na splavarenju sm zaboli kisurinu i 10 stepeni, ali je bila extra tura brza upadanja u vodu frka panika i rakija naravno :D na moru mega blega ... nije losa uloga buduceg zeta docakao me pun frizider ladnog piva i pun sto morskih specijaliteta... mora da ima neka caka :P

anyway sta sam propustio kakav je starcraft 2 (uzeh original i ond sam vozao ga 15 dana u kolima :|) kakvi su predatori :D

sinoc sam pravo sa put iz kola otrcao na koncert ateista i goblina koji su jebeno odvalili, uojea, samo sto sam bio u papucama XD krs nekog naroda mladog bas se iznenadih nikad toliko ljudi nije bilo u gradu a da nije pevala ceca saban ili ljuba ..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...