Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pricao mi drugar za ovo, ja ga nesto ignorisao jer inace lupa gluposti tako. :D

Ali ovo je stvarno neverovatno sta ljudi rade. Mislim, dobro ajde, ti jesi retard, glupa si, kurva si, i sve to, ali ja ne razumem sta se njoj motalo u glavu, tj kako je dosla do zakljucka da ce njeno ispovedanje na radiju bilo kako da pomogne njoj ili njenom decku?! Stvarno nas bre ima raznih...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zakasnio na posao jer mi nije zvonio alarm, tj nisam ga cuo , samo sam u 9 onako panicno odskocio iz kreveta i kad sam izvalio sta se desava, mislim da je to bilo najbrze spremanje u istoriji, u 9:01 sam izvalio sta se desava a u 9:05 vec bio na vratima... ali svejedno cale besan ko ris, sada cekam da dodje pa da se malo dere :S

Link to comment
Share on other sites

pricao mi drugar za ovo, ja ga nesto ignorisao jer inace lupa gluposti tako. :D

Ali ovo je stvarno neverovatno sta ljudi rade. Mislim, dobro ajde, ti jesi retard, glupa si, kurva si, i sve to, ali ja ne razumem sta se njoj motalo u glavu, tj kako je dosla do zakljucka da ce njeno ispovedanje na radiju bilo kako da pomogne njoj ili njenom decku?! Stvarno nas bre ima raznih...

brate lesko PA FEJK JE JEBEM MU MATER !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pa cak i da jeste ovo fejk, koliko su imali do sad ukljucenja (mislim na prethodne emisije), verovatno je bar nesto od toga istinito. A iskreo, ni ovo mi bas ne deluje kao fejk.

btw kad igramo danas vaterpolo?

Moguce da je fejk, mada bilo je jos raznih retarda koji su se javljali sa slicnim kurvastim pricama, tako da ne znam ni sam vise da l' jeste ili nije :D

Link to comment
Share on other sites

pa cak i da jeste ovo fejk, koliko su imali do sad ukljucenja (mislim na prethodne emisije), verovatno je bar nesto od toga istinito. A iskreo, ni ovo mi bas ne deluje kao fejk.

btw kad igramo danas vaterpolo?

pa da i luda kuca nije fejk kao sto ni farma nije fejk :) samo im je do "gledanosti" :) pa onda znaju da ce pre da prodje retard prica nego da su napravili emisiju o pozoristu i biblioteci :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...