Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

I mene smara cela ta prica sa guvernerom, ova poslednja epizoda nije bila losa. Karl je postao opasan igrac [:D]

Pa uzimaju gorivo iz drugih automobila ali ne znam koliko je vremenski proslo od trenutka kada se Rik probudio do sada. Mozda epik fejlujem ali gorivo u kolima moze godinu dana da stoji, ne vise?

Momenat kada se zaglave u blatu a oko njih gomila zombija. Da je prva sezona bilo bi ono "kako ce da se izvuku, sta sada", vriska, panika a ono sledeca scena svi zombiji na podu a njih troje najopustenije vec promenili temu :DD koliko su postali iskusni i hladnokrvni, ekstra scena

Link to comment
Share on other sites

mrzim sebe sto ovako razmisljam, ali.. odakle im samo goriva da se toliko vozikaju :D

isto razmisljam o tavkim stvarima.

kao i scena kad su se zaglavili u blatu i odjednom izranjaju zombiji, njih 10 fazon, a sekund pre nego sto su se zaglavili nema nikog :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

што се горива тиче, с обзиром да их је остало неколико стотина са способношћу да возе кола, довољно им је да ту и тамо преточе из резервоара неких напуштених кола. још ако су негде нашли цистерну, ихај

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sako kompletnu seriju u roku od nekoliko dana.

Generalno mi se svidja. Verovatno je doprinelo to sto sam gledao sve u cugu, pa nisam imao osecaj da se u epizodama malo toga desava(kao npr sada u ovoj 13. epizodi koju sam, eto, cekao par dana, pa sam upravo taj utisak stekao)

Najvise mi se Lori popela na kurac kada je imala svadju sa Andreom u kuhinji(lol) na farmi, gde je optuzila da ne pomaze ostalim zenama. Takodje kada je slala Glena da joj donese tablete and shit, i tako ga izlagala(zajedno sa Megi) opasnosti.

Mislim da serija ide prema tome da mali postane jednog dana vodja svih ljudi :D

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je doprinelo to sto sam gledao sve u cugu, pa nisam imao osecaj da se u epizodama malo toga desava(kao npr sada u ovoj 13. epizodi koju sam, eto, cekao par dana, pa sam upravo taj utisak stekao)

i kod mene je ovo bilo, dok sam gledao u cugu ok je bilo, posle je krenulo da me smara:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni se ovih poslednjih par epizoda ne svidja

prvo sto je rik trebalo da ubije guvernera dok je imao priliku, a i sada ovo sa mison, stvarno je ispao sisica

i naravno guverner baja, u prosloj, od svih njiva, bas je naisao na onu kojom je andrea bezala, i kasnije, posle svih onih zombija, uspeo je da je stigne i uhvati :)

Link to comment
Share on other sites

ali glupi rik je glup...

takodje, jako je pocela da me nervira "neizvesnost" koju ubacuju kroz poslednjih par epizoda.

proslu, kucka bezi 40min kroz sumu i livade, da bi je gaverner uhvatio bas ispred zatvora. ovu od juce, rik se predomisli tacno u trenutku kad su crnkniju vec odveli na razmenu i naravno, onda celu epizodu ide jurnjava za crnkinjom i deril koji svuda stize kasno, na kraju naravno mu ode burazer. dobra epizoda, ali sam bas popizdeo sto je derilu otisao burazer :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa i nije baš, nego smo mi navikli da se ništa ne dešava i onda 5 minuta kerektr divelopmenta i jedna smrt i kao sad je dobra, vrh epizoda, a fazon je da su razvlačili govna i filerovali celu sezonu (dve!) unazad i onda kao lupe dve ok epizode na kraju sezone da bi se vratili naredne sezone da gledamo. I to kad pišem dve, mislim na ovu i sledeću koja će najverovatnije biti isto ok.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Nije bila losa epizoda, samo mene nervira cela ta prica oko Guvernera, svidjale su mi se vise epizode bez njega [:D]

Mene takodje Mitch. Zaboravio si da dodas kako je Merl imao na nisanu guvernera ali se neko isprecio a zatim bas kada je trebao da ga upuca napadne ga zombi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...