Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

da neko prati vase komentare nikada mu ne bi palo na pamet da odgleda i jednu epizodu :)

kpiram da ste svi spremni za zombi apokalipsu i to i 10 puta bolje nego likovi u seriji ali ono preterujete malo ;)

ili mozda kada gledas seriju nakon zavrsene sezone kao ja ti bolje legne nego da gledas epizodu nedeljno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije serija totalno bez kvaliteta, ja nisam pipao FF u prvoj polovini ove sezone, i oduševljeno sam pričao da je rik konačno oterao ženu u kuhinju i da su svi komplet konačno prestali da se ponašaju kao da su izašli u šetnju parkom a ne kao da se desila apokalipsa. al ova poslednja epizoda je imala previše njanjavih dijaloga.

Link to comment
Share on other sites

bilo je toga ono kad su upali u CDC. meni ne nedostaje naučnog tripa, ovako je kul jer ni oni sami ne znaju šta se dešava. samo da ne počnu opet da pričaju o osećanjima 75% vremena i ja ću biti zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Mozda zato sto nisam citao strip, ali meni je serija kul. Mozda je bilo malo tachi fili davljenja u prvoj sezoni, ali od tada je uglavnom samo HC. Ima naravno brdo stvari koje bih ja licno promenio, imam tu i tamo osecaj kako bih se sto puta bolje snasao u nekoj takvoj situaciji od njih i slicno, ali boze moj, takva je tema da nema sansi da izvedba zadovolji sve.

Realno, mozda i moze da se napravi serija u kojoj akcija i bezanje od zombija ne prestaje, al moguce da bi nas smorila brze nego ova i ovako. Meni je reicmo interesantno da gledam i te psiholoske tripove, razgradnju jednog drustvenog sistema i radjanje novog, samodefinisuceg u odnosu na menjajuce okolnosti i osnovne prioritete prezivljavanja, razlike u tim novoformiranim grupama i putevima koji su prosli i kako su na njih uticala iskustva, itd.

Link to comment
Share on other sites

Do sada ni u jednoj seriji koju sam gledao koja traje malo duze sto se tice sezona , nisam osetio ovoliku kolicinu gluposti koja iz svake epizode u drugu se nastavlja , ama bas nista se ne desava , jedino sto se desava to je kad ubiju nekog zombija i to je to , nikakva radnja nesto sto bi nam objasnilo i malo bolje docaralo desavanja iz stripa koji cujem da je do jaja(nisam citao). Vise bi mi bilo zanimljivo da idu gradom i traze prezivele i neku nadu da ce naci neki lek protiv svega nego sto bleje u glupom zatvoru i ne rade nista gde cekaju da umru :)

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi zanimljivije ali realnije je da se ustekas negde i prezivljavas koliko mozes u nadi da ce jednog dana proci nekakva vojska sa vestima "nadjen je lek, polako cistimo planetu od zombija" ili tako nesto [:D]

Ali slazem se ja sa tobom, ono je kanal, prosla epizoda leleeee gomila bespotrebnih dijaloga, ali ne sto su bespotrebni nego sto su USPORENI...kao da se namerno odugovlaci, ne znam!

Meni je prva sezona ubedljivo najbolja bila i takodje nisam citao strip...a sada se samo nadam da ce doci do neke eksplozije zanimljivosti i da je ovo sve uvod u nesto vece, kao da se zavrsilo sa supicom a stize glavno jelo [:D]

a za rucak pomije, tako ce biti...ma da ne prenosi Foks ponedeljkom mene bi mrzelo da trazim preko neta...

Link to comment
Share on other sites

Po meni verovatno najbolja epizoda ove sezone, i muzika i grad, poznata faca i nada/ocaj u borbi do guse. Sve ono najbolje zbog cega sam i poceo da pratim su dotakli, samo se nadam se da ce ovako nastaviti. I ova saga sa guvernerom je zrela za kraj iskreno, vreme je za nesto novo ali cemo za to verovatno morati da cekamo novu sezonu.

  • Upvote (+1) 1

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...