Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Vec 2-3 godine pratim the walking dead strip po wulfgarovoj preporuci.

Ljubitelj sam tih zombi apokalipticnih pricica, pogotovo kvalitetnih poput ovog stripa. Jedini minus mu je sto je ongoing, pa cekanje sledeceg broja ubija -_-

Ono sto je bitno, je da scenario sabija, likovi su fantasticno izgradjeni kroz pricu,

atmosfera je sjajna, ideje, zapleti i raspleti, monstruoznosti, nula cenzure naravno...

Jednom recju-savrseno stivo za ljubitelja tog zanra.

Uvek sam se nadao da ekranizuju WD, uz pritom usputno ne useravanje originala, nema mi gore nego kad im zine "ljubica" za pare. :/

Taj trenutak je stigao! (zvanicno u oktobru =P)

Link

Rick-350.jpg

Lori-350.jpg

Dale-350.jpg

Andrea-350.jpg

Amy-350.jpg

Glenn-350.jpg

Zombie-1-350.jpg

Zombie-2-350.jpg

Comic-con trailer

Ako su pametni nece ga skenjati...

(izvinjavam se za kolicinu slika)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mnogo su zivahni ovi zombiji :c Nemaju taj truli pogled i neartikulisane pokrete.

Trejler je doduse svega 30ak sekundi, nadam se da ce biti raspadnutiji kasnije u seriji.

EDIT:Mozda i gresim, mozda ocekujem preslikan crno beli strip na ekranu. Videcemo kad krene.

Edited by ウエーター
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pa ni u stripu nikoga nisu uhatili na reflex i brzinu, sve je bilo iz senke, ispod kola...

Neka oni izgledaju "rumeno" sto se mene tice, al' ako budu trcali smoricu se. Eventualno da urade neke "sveze" neke "trule" pa neka svaki zombi da sve od sebe: ko moze nek se da u trk, ostali nek se prelome na tri dela u pokusaju. To bi bio kompromis.

Fina sminka na 4:07 inace.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam generalno snob po pitanju kvaliteta, ali ovde mi je sama radnja bila toliko dobra da mi apsolutno nije bilo bitno to što nije HD :P

Inače nije toliko loš snimak, u rangu malo lošijeg TV ripa. Samo što ima enkodirane crne delove gore i dole iako je sama slika widescreen, pa mora u plejeru ručno da se razvuče da bi pasovalo na wide monitor.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam ovo juče i nastaviću da gledam.

par zapažanja i spajder

- lepo je snimljeno, ima sjajnih kadrova

- maske caruju

- atmosferom me nisu kupili

- nije štrecalica tip horora

- mora u svakom američkom filmskom produktu da bude njanjavih momenata i priče o osećanjima, sa tim se pomirite

- već se vidi da će glavna ženska u seriji (sarah wayne callies) da uguši sa smaračkom pričom o ljubavnom trouglu

najveći plus mora u spojler:

glavni lik se budi iz kome i vidi da se desilo veliko sranje, ali ne provodi ostatak filma tumarajući okolo i pitajući svakog zombija gde je i da li je dobro, NEGO PRVOM PRILIKOM PITA NEZARAŽENOG LIKA ŠTA SE JEBENO DESILO SA SVETOM

[jupi] [jupi] [jupi] [jupi] [jupi]

Link to comment
Share on other sites

nece biti smaranja mnogo sa trouglom ljubavnim :)

Da sara tenkreti smara to je chinjenica kontam, makar sad kad je ubiju mogu je mnogo lakshe vrnut nego u pb-u :)

Inache po stripu ovo je vishe drama nego zombi flick, zombiji su tu vishe da ti ono postave raspolozenje...shto je skenj uglavnom :D

Link to comment
Share on other sites

Ako isprate pricu po stripu bice fino, samo zamorno cekati sledecu epizodu.

Rick mi ne lici na sebe iz stripa, mada izuzetno je rano zakljuciti tako nesto. Prvi utisak je takav.

Overall, maske i sminka su na visokoj nozi, mada u jednom momentu zapucao je komsiji/kolegi u tintaru kroz ogradu, krv je nestal u vazduhu. Al nema veze, sitnica.

Za sada sam zadovoljan.

+1 na digov spoiler.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

kad je sledeca epizoda :) neka hd verzija se pojavila gotovo odmah, meni se bash svidelo .. cini se ce ritam biti odlican, mjuza je ono komedicna, ima suspens momenata, ima i gadnih, ima i malo humora ali samo malo ... glavni glumac mi je odlican ! a tu je i crnja iz jericho !

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...