Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Sto se crnje tice

ovo je spojler za nastavak serije, a ne samo za epizode koje su do sada izašle:

Mislio sam da su ga skenjali shetaci, sto se desilo mnogo kasnije u stripu. Kad je Ivan rekao nema ga pomislio sam da su ga roknuli ranije nego sto je trbalo

Sezona sto se tice, ne znam, al sudeci po brzini desavanja u seriji i crtanog materijala koji je trnutno dostupan, nije da ce im faliti materijala u skorije vreme. Sta ce da urade od svega toga je spekulacija dok se ne pojavi oficijalna izjava. Ako se pojavi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Sto se crnje tice

ovo je spojler za nastavak serije, a ne samo za epizode koje su do sada izašle:

Mislio sam da su ga skenjali shetaci, sto se desilo mnogo kasnije u stripu. Kad je Ivan rekao nema ga pomislio sam da su ga roknuli ranije nego sto je trbalo

Prvo su mu skenjali sina, pa je krenuo za ovima na put, ili su se možda vratili po njega - davno beše.

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja kako su crnju odradili

U stripu se on neshto malo pojavljuje i nije toliko jak lik, nije imao onaj trip sa zenom koji je brutalan bio

, zato mi skenj kako je druga mlaka i kratka bila, al fak it tek je druga ep ne zelim odma da krenem sa A je*o mamu sj*bali seriju :)

I oke mi shto su ubacili nove likove, rasistu i shta ja znam, ne mora biti isto kao u stripu, f*k it strip sam chitao i znam shta ce se desiti, dok god ostane u duhu komika ja sam gud ^^

Link to comment
Share on other sites

Strip jebe keve...doso sam do nekog 20-og i ne mogu da prestanem da citam...davno se nisam isprimao toliko na strip...

razmisljam cak da odnesem u kopirnicu da mi odstampaju i lepo povezu, pa da uzivam ko pionir uz "Kekec" :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja kako su crnju odradili

U stripu se on neshto malo pojavljuje i nije toliko jak lik, nije imao onaj trip sa zenom koji je brutalan bio

, zato mi skenj kako je druga mlaka i kratka bila, al fak it tek je druga ep ne zelim odma da krenem sa A je*o mamu sj*bali seriju :)

I oke mi shto su ubacili nove likove, rasistu i shta ja znam, ne mora biti isto kao u stripu, f*k it strip sam chitao i znam shta ce se desiti, dok god ostane u duhu komika ja sam gud ^^

mislim da ce da ostave ovog crnju zbog politicke korektnosti, i kao zajeb je lik, dok ce da skenjaju onog sa slabim zivcima; kapiram da moraju da imaju bar jednog crnju kao protagonistu

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam prve 2 epizode i nisam odushevljen tbh. Zombiji su mi nekako loshe odradjeni, ne mogu bash da objasnim, al' mi se ne svidjaju. Par scena ubijanja su blago retardirane, OMG SAD CU DA MU UPUCAM GLAVU VIDITE KRV OMG. I ona riba iz Prison Breaka me nervira, nervirala me tad, sad josh vishe. Nek' prestane da glumi! Eto.

.

Link to comment
Share on other sites

Da me zanima to gledao bi neku spansku seriju sa takvim zapletima, ljudi biju zene i varaju bez jebene zombi apokalipse da ih natera na to, mogu sledecu da naprave kako igraju poker/monopol jedno 20 minuta + kuvaju zajedno kao par onako romanticno, on joj pomaze i secka povrce jos da dodamo i neke svece, flasu vina, bombonjeru............, i onda jos ima mesta za 10 minuta neke vrele seks scene da se "nadrazujemo" sve po PS-u

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Serija nema taj smek kao strip. Simple as that.

Da im nisu ista imena kao tamo ne bih znao sta gledam. Slabo materijala za bilo kakvu procenu, al realno PB je u 3. epizodi vec dao tu dozu droge bez koje se ne moze. Kako ce da izgleda kasnije ne znam, al za sad nisam odusevljen.

A nadao sam se uspehu. :/

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...