Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Sjajna reklama :D

Serija me mami da uzmem da je gledam, ali ovi retardirani emo momenti koje pominjete su me sad odbili nekako, šta znam..

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sve tri iz druge sezone, nije toliko loše, posebno ova treća ... premotavao sam dosta što solo uvidevši sranje scene što setivši se ivketovog mudrog saveta, tako da nije bilo negledljivo. Jedino što su ga izmiksali u odnosu na strip onoliko, pa i više nema veze jedno sa drugim.

btw, nakon rekordnog gledalačkog tela prve epizode druge sezone, objavili su da snimaju i treću.

Link to comment
Share on other sites

gledljivo, to je ono sto trazimo danas od serije koja treba da nas zabavi? :)

inace, od ove glumacke ekipe jedini gotivac je matori koji vec 3 epizode bleji na prikolici i crossbow master iz bundoksa :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam citao strip, racunao sam da ne spojlujem seriju, ali nema sta da se spojluje vise. Bas dok sam gledao pretposlednju epizodu pomislih koje je ovo djubre jebote. A ovo sprintanje je pobedilo, ni bolt ne bi pobegao ovim ultra zombijima koji na sve to cuju kao sove i imaju njuh punokrvnog gonica.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

izasla 4-ta epizoda druge sezone...meni je shejn bio jako gotivan sve dok nije upucao matorog otisa i ostavio ga zombijima :))

Pa nemam pojma, ne znam dal' bih se mogao složiti sa tobom :)

Meni je ispočetka bio nekako "ljigav", a i brat,e hteo je da ubije Rika, mislim, kako može da ti bude gotivan :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekako mi se isuviše sporo odvija ova druga sezona.

Kao da su rekli "jeeej, idemo u drugu sezonu, imamo 13 epizoda (ili koliko već) umesto 7!". I onda se neko setio "Ali, napisali smo scenario za 7", pa se neko drugi setio "Ništa, razvuci na 13!". Nekako je sve sporo, dijalozi ubijaju, zaboravim šta sam počeo da gledam. Ili recimo kad nešto rade, tipa treba da se neko uzvere uz liticu, to traje minutima, a bez potrebe. Inače pored toga mi je ok, s tim što zahvaljujući stripu sad znam otprilike šta da očekujem.

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali imaš događaje koji su preneseni skroz iz stripa, da sad ne pišem po spojlerima, i onda već znaš šta te čeka. No slažem se, ajde da vidimo gde će otići, pošto obično u poslednje 3-4 epizode bude ok razvoj situacije. Kao u Dexteru na primer :)

Link to comment
Share on other sites

Pocela da smara serija nista se ne desava , kao sto je Laki napisao u postu iznad previse dosadnih i pateticnih stvari , i to najvise od ove Lory iliti zhene od Rick-a , previse se razvukla serija mogli su sve ovo sto se desilo u 3 epizode da odrade a ne u 6 , nedostaje mi malo vise akcije neke , pucnjave jurnjave zombija itd... nadam se da ce biti bolja vec sled epizoda

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...