Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Meni je ovih par epizoda iz trece sezone skroz leglo. Dobra evolucija skoro svih njihovih uloga, pogotovo Rikove od kraja druge sezone i onog obracuna. Cela grupa je u, vise nego ranije, no bulshit modu, sad nekako jasnije predvodjeni. I ovaj odabir zatvora kao pozornice mi je ok za sada. Sve u svemu, u poredjenju sa Revolutionom i drugim post apok vonabi projektima, ovaj deluje najautenticnije i time se isplacuje.

Jedino sto nisam citao strip pa ne znam koliko bi mi se dozivljaj eventualno promenio u tom slucaju. Niti me je briga.. :]

Link to comment
Share on other sites

Ima toga što ti govoriš, deluje kao da su malo poslušali mišljenje gledalaca pa ponešto promenili, ali mislim ja da ćeš ti i svoj stav malo da promeniš kad ga tamo zavuku oko 4. epizode nekim emo bullshitom kojeg će da prošire na naredne tri epizode :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio još jednog "omfg konačno su se setili" momenta iz prve epizode - napokon su nabavili pištolj sa prigušivačem.

ako ništa, vredelo je odgledati dve sezone da bi rik konačno rekao ženi da umukne i vrati se u kuhinju.

Link to comment
Share on other sites

s tim sto je rik postao totalni merciless baja, plus je dobio blessing od zene za ubijanje po potrebi, odnosno njegovoj proceni.

do sad je dobro procenjivao, ali odgledavsi jucerasnju epizodu mislim da se polako pretvara u psihoa i da mu se zapravo svdija ceo taj trip ''vodja ekipe''.

sinoc sam se bas iznenadio kada je onako brutalno, macetom rascepao onom zatvoreniku glavu. ne kazem da nije imao razloga za sumnju, ali bas je zaredjao killove ko lud. i tu ne mislim na zombije :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

s tim sto je rik postao totalni merciless baja, plus je dobio blessing od zene za ubijanje po potrebi, odnosno njegovoj proceni.

do sad je dobro procenjivao, ali odgledavsi jucerasnju epizodu mislim da se polako pretvara u psihoa i da mu se zapravo svdija ceo taj trip ''vodja ekipe''.

sinoc sam se bas iznenadio kada je onako brutalno, macetom rascepao onom zatvoreniku glavu. ne kazem da nije imao razloga za sumnju, ali bas je zaredjao killove ko lud. i tu ne mislim na zombije :)

meni je cudnije sto je onog cigu jurio i zatvorio ga tamo sa zombijima :c a ciga je bas delovao dobrocudno

Link to comment
Share on other sites

da, da... na to sam isto wtfovo.

prvo, crnja je reagovao vise instiktivno posle onog masakra njegovog ortaka i dao se u bezanje, ni sam ne znajuci kuda ide.

drugo, rik je mogao da ga pusti da pobegne jer bi ga ionako iskasapili zombiji kad-tad u onom zatvoru. ovako je samo ispao totalni psiho, zakljucavsi ga u onom dvoristu :>

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam da gledam od prve epizode, gledao sam na tv-u pre toga ali sam preskakao epizode, nisam stizao itd.

Strava je serija, ja se navukao, sada sam zavrsio prvu sezonu pa idem na drugu.

Pitanje -

Kraj prve sezone, doktor nesto kao sapne RIku, da li se sazna sta mu je rekao uskoro? Bas me zanima lol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...