Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

nikad mi to nije bilo jasno :) ako FFujes, koji moj gledas seriju :D jel' tako i knjige picite? ono, smor mi knjiga pa cu da preskacem stranice dok ne dodjem do kraja :D

 

ne razumeš ti to, to je jedan specijalan vid FF-ovanja :) Preskočiš dosadne kadrove, rastegnute scene i predvidive deonice :)

Link to comment
Share on other sites

Oni su se pogubili,toliko jebenih propusta i glupih stvari da je za nepoverovati.Cura kaze "imam municije da te ubijam svaki dan u naredne 2 godine" a nije provalila(prošlo već koliko? godinu dana od zaraze) da moze da ih rokne sa headshotom,šta pucala ih u muda?Žive u kući sa zombijima ladno ono,ko sa ljubimcma.A najace kad safata onu u kamion a sestra i ćera joj pored.Gledam,ne verujem i odvaljujem se [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

ali dobro ipak moraju da paze na takve stvari jer sitnice utiče na sveukupni dozivljaj i samu priču koja kao što reče Atelas slabo teče,počeli da odugovlače da bi se u zadnje dve epizode desio neki twist i ostavili cliffhanger.Izgubila je serija onu atmosferu sto je imala na početku,ali eto ispoštovaću ovu sezonu do kraja pošto sam je počeo.Sedma vcrs da se baci.

Link to comment
Share on other sites

Dobar zavrsetak, sad opet cekanje : <

Retko kad mrzim "bud guy" u serijama pa i filmovima, ali ovaj guverer me tako smorio/iznervirao da mi je bilo mnogo drago kad je konacno umro, i onaj celavi marinac je dobio sta je zasluzio xD

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pa konacno jedna epizoda koja je ok, i to ne samo zbog akcijanja celog, nego ono... konkretne stvari se desavaju... al s druge strane, smorcina teska je sto kao i na primer u nekim sezonama dekstera, sons of anarchya itd.... cele sezone imbecilno i bez ideje i onda kao... jedna dve epizode koje imaju neku konretnu radnju i napetost.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...