Jump to content

The Walking Dead AMC series


Recommended Posts

Jebes ti tu seriju kad cekas pola sezone na jednu dobru epizodu. Pa naravno da ce pred pauzu da bude dobra epizoda, nece da ostave neko sranje da posle niko ne nastavi da gleda. Do jaja sto je bilo konacno malo peglanja i siege tankovanja:). Za Hersela sam ocekivao nekako, usrao sam se za Derila, Mishon car, a governora je trebalo da ostave onako pa da se vrati posle:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Frenk Darabont tuži AMC - http://www.avclub.com/article/former-walking-dead-showrunner-frank-darabont-is-s-106581

 

Što i ima nekog smisla, pošto im je on bio jedna od glavnih stavki u marketingu kada se reklamirala prva sezona.

 

Ako sam dobro skontao, ovo je slična fora kao za Star Wars, gde gomila ljudi nije nikad dobila pare od prva tri filma jer su ti filmovi zvanično u minusu i nemaju profit ili tako neka muljavina.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ja poceo da gledam, zavrsavam prvu, dosao sam samo da napisem da me ova lori toliko iritira, tj. saray wayne callies, njen zabezeknuto-psihoticni pogled, a i generalno me zesce smara jos od prison break-a

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

 

vlada će siroti da umre gledajući maratonski.

kada procitam 'fast forward' komentar, uvek pomislim 'koji retard jebote, ili gledaj sve, ili nemoj ni da gledas', a sad mi je jasno. gleda mi se serija, zanimljiva je, ali prosto mora da se fast forwarduje kad 25 minuta tupe i tuupe i tuuuupe

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...