Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima ljudi koji žele da čuju preporuku bez wall of texta miniranog spojlerima :P

The Other Guys

Solidan, par sjajnih scena. Fino ubijanje vremena kome ne smetaju Vil Ferel i Marki Mark. Scena sa tunama i lavovima je prajsles.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

cek, poslednji put kad sam video ovaj topic se zove "pricajte sta ste gledali" i moj komentar za kraj se odnosio na kraj filma.

Procitao sam je 2-3 puta btw, i smatram da je kraj knjige fenomenalan. dok sa druge strane kraj filma je

Ma dobro znam, nego reko da upozorim ljude da idiotska prica u filmu nema veze sa originalnom. :D Bolji je razlog zasto je on legenda u knjizi naravno, ovo iz filma je smejurija...

Link to comment
Share on other sites

MAC GRUBER

Macgruber_poster.jpg

Nisam skoro bio razočaran filmom čiji me je trejler tako jako kupio. Mislio sam da će biti odlična komedija, ali nekako sa pola gasa ceo film i svega nekoliko solidnih do mlakih fora. Neuobičajeno za ovakav film da je produkcija na nivou, muzika iz osamdesetih je preodlična i diže atmosferu i naravno uvek je uživanje gledati Val Kilmera kako se blamira u ovakvim filmovima.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledah "Whatever Works" i moram da kazem da je Vudi Alen odlepio, mada znao sam josh odavno pa ne znam shto sam dobio neodoljivu potrebu da podelim to sa vama.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

haha, da li si ti ozbiljan?

Brody koji priča kao kum (totalno promašena uloga za njega), maske koje iz aviona se vidi da su baš to - gumene jeftine maske, a specijalni efekti kao da sam ih ja radio na pentiumu2.

Predators - 5/10

nadam se da je to minus pet :P 

Hmm jbg, ukusi se bas razlikuju ponekad. Pogledao sam i ocenu na IMDB-u, bas mi nije jasna.

Film mi nekako odise bas mracnom atmosferom, nema happy end-a. Nekako mi to bas prija u poslednje vreme, eto kao Fallout ponovo =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

The Pillars of the Earth

poewallpaper1920x1440.jpg

Završio mini seriju, i zadovoljan sam. Nekoliko isprepletanih priča smeštenih u srednjevekovnoj Engleskoj, koje se sve na neki način vrte oko katedrale koja je počela da niče u jednom selu. Jedino što mi smeta je što je dosta likova plitko, i što su neke stvari zbrzane.

U svakom slučaju nešto da se gleda dok ne izađe The Song of Ice and Fire.

Link to comment
Share on other sites

jacobs_ladder.jpg?w=497&h=732

Jacob's Ladder

http://www.imdb.com/title/tt0099871/

Jebote NAJZAD!!

ovaj film sam pokusavao da nadjem 10 godina (ravno)

2x sam ga gledao od pola u srednjoj skoli (i namerno ne do kraja) - i pizdeo sam sto niko nije znao da mi kaze koji je to film

Radnja (bez spoJlera): Lik se vraca iz vijetnama i krecu da mu se desavaju neke jako cudne stvari.

Pola filma sam kontao "Hej, pa ovo i nije neki mindfuck" - ali sto je vise film odmicao kraju to sam vise shvatao da gresim.

IMO ima i mnogo boljih filmova mindfuck tipa, ali ovaj vredi odgledati.

Link to comment
Share on other sites

BREAKING BAD

Breaking-Bad-Season-3.png

Od kad sam skinuo prve dve epizode, ništa drugo (osim skrnavog MacGrubera) nisam gledao, do finala treće sezone sinoć. Fantastična serija, skoro pa mi je na nivou Sopranosa (red drame, pa red crnog humora i bizarnih stvari). Likovi su fantastični i toliko dobro ih razrađuju iz epizode u epizodu, praktično svako sija kad je na ekranu (pored Valta i Džesija, Majk Điardelo iz Homicidea, Henk, ljigavi Saul, onaj matori mister fixer, ne znaš koji je bolji praktično). O gomili carskih i nekoliko ubernapetih scena bih mogao ceo dan da pričam, kad odgledaš ovako nešto postane jasno zašto holivudski filmovi sakuju u globalu, sav kvalitet je na televiziji sada.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Транспортер 2

лагана забава, али она плава психо-садо кучка убица је однела победу.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

gledao inception juce, nasrali ste se o njemu na forumu kao da je neresiva misterija sa stotinu tumacenja...odlican je, drzao mi je paznju sve vreme, i jako mi je brzo prosao.

danas expendables 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...