Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I ja sam se razočarao zbog fudbala, a nisam neki fan, potpuno neverovatno, a vidim da su i svi drugi u downu :) Čudno je to, i nema u suštini veze sa ovom pričom ivankovom "jao ne vidimo dalje od fudbala" mada sam siguran da ima i takvih ljudi. A i možda zato što mi je jučerašnji dan generalno bio bezveze, pa se onda ova priča sa fudbalom samo "nadovezala". Danas je već bolje, jer je bio i nešto bolji dan :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

testiranje modula za magento je bilo uspesno, cini mi se da sve radi, tako da mogu da zatvorim poslovni dan i kliknem dvaput na nwn.exe :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ovi na Steamu nisu normalni. 75% popusta na 1C igre (King's Bounty included), 50% na JoWoodove, 66% na Atarijeve, 50% na Epicove... a nisam u skorije vreme bio tanji s parama nego ko sad :|

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan na poslu me pita koleginica - e jel imaš tu i tu grupu, novi album? Ja rek'o - imam, ali nemam sad ovde, mogu ti doneti. Ona kao - ma nema veze, kupiću popodne preko iTunes-a. Bio sam zbunjen narednih 10 minuta, kao ono kad robotu zadaš komandu koja ga zabaguje, tako je i na mene delovalo saznanje da neko preko iTunesa kupuje muziku :)

Link to comment
Share on other sites

Radi na makedoniju opušteno.

Odnosno, ortak je napravio iTunes na Hrvatsku sa Virtuonom, šljaka bez problema i on kupuje ali mahom aplikacije, a ja sam lično napravio na Makedoniji sa Virtuonom, i radi, mada nisam kupovao.

A koleginica ne verujem da je toliko iskusna da nešto "hakuje sistem" pa bih pre rekao da je i ona zdravorazumski odabrala tipa Hrvatsku i da joj je prošla neka domaća Viza ili tako nešto. Al' pitaću je od ponedeljka.

Link to comment
Share on other sites

da li sam shovinista ako primetim da 99% riba izmedju 18te i 30te nema nikakvi hobi i zivot im se svodi na, na jednoj strani faks/posao, a na drugoj jebanje ili jebanje u mali mozak muskog sveta

Veoma dobro zapazanje.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

fora je što dobiješ interfejs na jeziku zemlje koju odabereš. ne znam da li to posle može da se vrati na engleski, ali suviše mrzim prevedene kompjutere da bih isprobavao.

uzgred, nidžo futožanine, mislim da sam ti već jednom skretao pažnju na "nismo mi ovce čuvali" priču, pa ono...

moram i ja da kažem da je igi jako dobro zapazio ovo za žene i hobije.

Link to comment
Share on other sites

uber produktivan dan je gotov. izasao sam iz bedaka (poz lesko) kroz neke pesmice, slike, pricao malo sa drugaricom i tako.

rizikujem ban, al' izgleda da nisu sve iste [8D]

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...