Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao deus ex ajmo opet 17-ti put.

Nedavno sam na predzadnjem nivou (tabli) kada idem ka silosu uspeo da skocim tako jako da preletim pod koji pada, padnem medju 2 mj12 komandosa i isecem ih dragontutom!

Inace nemoj kori igrati deusa, sjebaces se :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes se spasiti od guntera, tj on je neranjiv tu, a i skriptovano je da odes u zatvor. Jednom sam 5-6 sati gadjao gintera u contaru, i tako....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja se secam kad je trulavisnja iz dana u dan i noci u noc pokusavao da tankuje karazhan =) kakvo je to vreme bilo, mladost i bezbriga :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

poz drugari!

sinoc smo zaglavili do 6 ujutru, igrali pes 2v2. Posle smo se malo smorili, pa ukljucili neke kecere, udarali po onim dzojsticima i drali se kao nenormalni. :D

Danas bio do grada da uzmem slike sa dubfire-a od neke drugarice (moracu da okacim, tu su i Doca, i Kori, i Sharulja).

Sad polako cekam ljude, doci ce na pice, bleju, zezanje... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

wtf ovaj deus ex samo 400mb?

Al' zato sejvovi!

Kul je da se toliko ljudi seća priča iz Deus Ex-a, i ja sam dosta toga pozaboravljao.

Jeo sam neku salatu sa tunjevinom, nije bila loša, jedino nigde nije bilo tunjevine :))

Link to comment
Share on other sites

ja se secam kad je trulavisnja iz dana u dan i noci u noc pokusavao da tankuje karazhan =) kakvo je to vreme bilo, mladost i bezbriga :)

blah obliva me rumenilo, nadao sam se da su to ljudi zaboravili. Takodje bilo bi lepo znati vas identitet

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...