Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

totalno mi sjebase dan ovi fudbaleri :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ali neverovatno koliko se oseca po gradu mrzovolja i pad morala. Odbijam da se prepustim i odoh da trazim srecu u bureku !!!!

ti bi sabio burek i da smo pobedili :)

Video VEGEa juce u gradu u prolazu, vozi neki omg dzip, a znam i da nosi airmax gilje. Da ga nisam video na koncertu Atheist Rapa kako pijan nesto kenja na mikrofon(koji je oteo pevacu), a posle kako je pao na glavu u hodniku, pomislio bi da je prso smozgom. :)

Link to comment
Share on other sites

koji opijum za mase, nije bilo kolektivne apatije kad je vlada najavljivala fantastične štedljive budžete koji su veći od prošlogodišnjih, al zato zbog fudbala ima kolektivno samoubistvo da padne. hleba i igara, čemera i jada. al hleb ne mora svaki dan baš ako nema ono...

Mozda cak pocnem da pisem w umesto v.

ti, naravno, znaš da bi ti to bilo poslednje što si ikada uradio na ovom forumu?

statore, nisi ti som

ti si retard

ovo moram da citiram pa da te zajebavam kroz koju nedelju :D

Link to comment
Share on other sites

Iako mislim da ste svi retardi što se toliko primate oko utakmice i ovih naših preplaćenih debila, razumem vas, to je ono kad čovek u okruženju gde je sve sranje nađe jednu stvar pa je nahajpuje do neba jer mu je to jedini beg od čemera (a da nije hemija). Srbija.

Link to comment
Share on other sites

Video VEGEa juce u gradu u prolazu, vozi neki omg dzip, a znam i da nosi airmax gilje. Da ga nisam video na koncertu Atheist Rapa kako pijan nesto kenja na mikrofon(koji je oteo pevacu), a posle kako je pao na glavu u hodniku, pomislio bi da je prso smozgom. :)

Udarila ga slava topica pričajte u glavu! I kako ga nije sramota da vozi džipa  [|)]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iako mislim da ste svi retardi što se toliko primate oko utakmice i ovih naših preplaćenih debila, razumem vas, to je ono kad čovek u okruženju gde je sve sranje nađe jednu stvar pa je nahajpuje do neba jer mu je to jedini beg od čemera (a da nije hemija). Srbija.

nije bas tako, englezi se jos vise loze od nas, holandjani isto, a manji im je cemer nego nas.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...