Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imas foru recimo za slepo crevo, da vidis da li te stvarno ono boli ili nesto drugo,

stisni sa dva prsta onako jako taj deo gde si rekao da te boli, sacekaj 2-3 sekunde i pusti

ako te zaboli jako priliko pustanja pritiska onda je to to najverovatnije, slepo crevo ti se upalilo...

Mislim tako su meni pronasli kad sam bio klinac, kontam da kod svakog to radi isto!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posle putovanja od 45min divnim autobusom, izlazim konacno na konjarniku i tacno je kod stanice pekara da uzmem nesto

sacekam uredno da dodje moj red unutra i sad

prodavacica : sledeci izvolite

ja : /krecem da izgovaram sta ocu i zakasljem se na secundu i krecem da izgovaram

p: izmedju ovog kaslja i kretanja da kazem sta sam hteo - prelazi na druge ljude i pita njih sta oni oce

ja : jel nisam ja bio na redu sada ?

p : imaju dete ljudi

ja : hvala prijatno - > vrata

izlazim iz njihove usrane pekare a ispred stoje neki narkomani i pitaju me da li imam da im dam 26 dinara?

od cega dobijaju samo pogled kao da su govna

cekam sledeci prevoz da bi dosao do kuce sto je jedna stanica koja je kao 2 obicne i cekam 10minuta glupu trolu koja ide 3 na sat sto je 5x duze nego sto se inace ceka

sledeci plan je bio da kupim nesto u kiosku ispred zgrade kome kako sam prilazio sam video nekog lika sa kojim ne zelim da razgovaram i samo produzim kuci

verujem da sad sta budem uzeo da jedem ce biti otrovano ili nesto

fml

Link to comment
Share on other sites

Imas foru recimo za slepo crevo, da vidis da li te stvarno ono boli ili nesto drugo,

stisni sa dva prsta onako jako taj deo gde si rekao da te boli, sacekaj 2-3 sekunde i pusti

ako te zaboli jako priliko pustanja pritiska onda je to to najverovatnije, slepo crevo ti se upalilo...

Mislim tako su meni pronasli kad sam bio klinac, kontam da kod svakog to radi isto!

vidi cokana sta on zna, znaci nesto vas i nauce na tom difu:)

btw kili, ne seri:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

a tesko ti da prepesacis most?ja inace te dve/jednu prepesacim osim ako bas ne naleti bus/29ka

inace ta pekara ima NENORMALAN promet, tako da nemoj da se cudis sto ponekad kasirka bude nadrkana

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

secate se one basket veceri sa drugaricom?

e pa... zvala me bivsa i najebala mi se mame mamine. [:D]

neko pametan joj je rekao da sam se smuvao sa tom drugaricom i jos neke nebuloze, na sta sam se ja tako histericno smejao da me je burazer gledao sa onim koji ti je kurac pogledom

zene. \o/

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

@kili: sve je u percepciji :)

Pekaru je trebalo da iskuliraš jer je ionako veče, narkomanima da kažeš "DAJTE VI MENI 26 DINARA LOL!", stanicu da prepešačiš taman malo da uvatiš vazduha (a i ja se ne bih gurao u troli sad pa ne znam), a tog lika smarača da da odjebeš sa "DE SI MATORI KAKOE, DO JAJA ĆAO"

I sve je super!

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa vikendice, igrao basket, stoni tenis, radio vežbe, ali bazen nije još gotov :(

Sledeći vikend bazen i roštilj!

:)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ja sam recimo bio u onom Fornetiju gde Kilija kulira prodavačica, neka debela je bila, valjda je to ta, i kad sam ušao prvo mi je plasirala taj "šta hoćeš" pogled, onda i ja njoj moj patentirani hladni look, i odma' se profinila! :))

Link to comment
Share on other sites

video sam jutros svoju prvu veliku simpatiju iz osnovne skole, dok se sa svoja dva sina vracala iz radnje... Kao nesto smo pricali ali mislim da nisam skidao pogled sa njenog pupka i nikad vishe zategnutijeg stomacica iznad vrucih pantalonica...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...