Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uvek kada prolazim pored pochetne 16ice neka riba iz grafichke se dere kako mrzi devetu i kako bi ih pochastila bombom, poslednji put je to zapravo govorila njima u lice...

u ostalim vestima, uvek kada krenem burazu da kupim poklon za rodj zavrshim tako shto mu dam kesh:P:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

upravo to [:D]

da se razumemo, mislim da je CS gori, mada na drugoj strani je Vladica, tough call [:D]

@margi:

moja šveca meni uvek olakša, pošto joj je rođ u januaru, već polovinom decembra mi kaže "mogu pare i ove godine, da se ne smaraš sa poklonom"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

fest uopste vishe nije ruzhan,...unutra ima prostora, cisto je, ima gde i da se sedne ako dodjesh na vreme....ono sto fest jebe je sto nema svoj wc nego morash da idesh preko puta hodnika u onu rupu od javnog wc-a pinkija

ja sam bio u decembru chini mi se ili tako neshto, i izgledao je kao rupa :)

Link to comment
Share on other sites

ako imas tezak proliv ni probiotic ni linex ne pomazu, enterofuryl 200 is way to go.

postoji i neki jaci linex od onog koji sam ja koristio al to je klasicna mamipara.bocica sa 20 pilula kosta 400+ dinara, a u uputstvu pise uzimati tri dnevno.pomaze, al ni priblizno ko enterofuril...

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Za "stomacne tegobe" te vrste, preporuka za loperamid [;)]

edit: e da, ukoliko je taj proliv nastao nekim "opasnijim" mikroorganizmom, onda bolje ne koristiti loperamid jer on bas deluje na smanjenje aktivnosti debelog creva, sto ce reci bolje da se "iscistis" od toga. On the other hand, probiotici razni kao sto je i linex samo pokusava da sredi crevnu floru, meni to retko kad pomogne [:)] Enterofuril mi je jednom pomogao kad sam se otrovao hranom, to je antibakterijski lek. Ali ukoliko je bas frka da zaustavis to, loperamid is the way to go [:D]

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...