Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, ajde meni diplomski uradi !!

koje odsustvo inspiracije.. nije se desilo vekovima!

ja tebi diplomski a ti dodjesh meni, odnesesh bajs na redovni godisnji servis (podmazivanje, skidanje rdje, zatezanje) itd :) i vratish ?

inache ja sam diplomirao na temu "pontonski ekoloski hotel", koji je imao promenljivu formu u odnosu na doba dana odnosno kolichine suncheve svetlosti, na Dunavu preko puta Ratnog ostrva... KOliko sam se ja iscimao, iako sam bio kod Vlade Pomade, toliko je moja jedna nadobudna koleginica lako diplomirala sa nekim, vishe literarno-kolaznim nego projektantskim radom sa temom "Tajna istorija plivanja"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja tebi diplomski a ti dodjesh meni, odnesesh bajs na redovni godisnji servis (podmazivanje, skidanje rdje, zatezanje) itd :) i vratish ?

inache ja sam diplomirao na temu "pontonski ekoloski hotel", koji je imao promenljivu formu u odnosu na doba dana odnosno kolichine suncheve svetlosti, na Dunavu preko puta Ratnog ostrva... KOliko sam se ja iscimao, iako sam bio kod Vlade Pomade, toliko je moja jedna nadobudna koleginica lako diplomirala sa nekim, vishe literarno-kolaznim nego projektantskim radom sa temom "Tajna istorija plivanja"

Ma snacicu se ja... a nije bas fer razmena lol \o/

Nego pizdim sto nemam volje niti inspiracije poslednji 10 dana nikako.. ali ni-ka-ko!

le fu diplomski.

ps: imas neku prezentaciju diplomskog u nekom sagledivom obliku tipa poster? ako imas, shibni na priv da vidim !

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne sakuje ako je imaš [8D]

zapravo da, imam je, i zapravo da, suckuje. :D

enivej, skontao sam da sam ja nesto re-zaljubio u ovu moju bivsu, i da cu opet tu da poginem. Mnogo sam mozgao, razmisljao, lupao glavu, i jedino sto mi je na kraju vazno je da ja nju volim... za ostalo cu se stvarno vec snaci... :)))

jedino sto kapiram da je mozda sad malo kasno, pa cu ili da ga izduvam, ili cu morati bas bas da se namucim, ali dobro, ne mari, ljuuuuuuuubav je to (sto bi rekao Nikola Kojo :D).

poooooooooooz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Realno ako te voli bice te zajedno, samo ce te malo zekiti pa ce popustiti :D

bio sam u slicnoj situaciji i sad mi je najs :)

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal shvataš al nju sad boli kurac za tebe, i ako budete zajedno opet, ona će sve vreme da gleda okolo.

Let it be, oh let it beeeee... ;)

@ Kori, bio vecinu vremena u prostoru izmedju sanka i dj-a

@ Lesko, razumem te bratac, iako mislim da ces verovatno da se zajebes, al jbg :)

e vidis, meni je nesto dosta tog "razmisljanja"... Zato sam sad ovde gde jesam: nedostaje mi, stalno mislim na nju, smoren sam poprilicno, A VOLIM JEEEEEEE... Poslusacu malo ovaj drugi, crveni misic, valjda ce mi tako biti bolje. :)

Realno ako te voli bice te zajedno, samo ce te malo zekiti pa ce popustiti :D

bio sam u slicnoj situaciji i sad mi je najs :)

super, samo napred! :P

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...