Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto se koj kurac plasite da kazete nesto ovom Sarmi sto umislja da je neko i nesto? Tako da se ponasa arogantno u rl-u, pa slomio bih mu svaku kosku da ga nadjem na ulici. Jos ima ljudi koji mu ulaze u dupe. Neverovatno da dopustate takvo glupiranje, niko ni rec da mu kaze jebote, ko da je neki kurac.

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji to zaista mogu da urade - nudio sam im po 50k i boleo ih je penis, pitao sve ljude koje znam godinama koji su tu okolo. za mene nije postojala sansa da se to desi a hteo sam istu stvar

ako znas/mozes da se snadjes bolje ti javi kako si to izveo pa da probamo i mi jadnici

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji to zaista mogu da urade - nudio sam im po 50k i boleo ih je penis, pitao sve ljude koje znam godinama koji su tu okolo. za mene nije postojala sansa da se to desi a hteo sam istu stvar

ako znas/mozes da se snadjes bolje ti javi kako si to izveo pa da probamo i mi jadnici

Nisam bas shvatio poentu tvoje recenice :D

Link to comment
Share on other sites

shammyftw sticajem okolnosti veoma sam upucen u cene likova na stranom trzistu. I mogu ti reci sledece:

Gladiator pa cak i rank1 ne igra presudnu ulogu sto se tice vrednosti lika/accounta.

Najvise se traze plate klase i to ovim neki redosledom:

Paladin>>>>Dk/Warior>>>>>>>>>>Rogue>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Sve ostalo (strelice naravno pokazuju srazmernost potraznje)

E-bayeri najvise cene legendary iteme, scarab lord titulu, 9-10k+ achivmenta, rare mountove (al'ar, zg tigar, za bear..) pa tek onda gladiator i rank1.

Naravno ako nadjes nekog ko striktno trazi rank1 ili glad a lik ti ima od svega po malo (top gear se podrazumeva , pve isto) mislim da bi mogao da izvuces 400+ eura

Ali kao sto rekoh neko ko ima isti gear kao ti a umesto tvog gladiatora ima scarab lorda ima znatno vece sanse da proda lika. E sad je jedino zajebano ako prodajes sam preko stranih sajtova moras biti oprezan jer je tamo jako puno skamera koji samo zele da ti se dokopaju acc i pokradu ti golde pre nego sto ga ti retrive. I veoma su dobri u tome znaju sve cake i mogu uz minimalan info za koji ti mislis da im nista ne znaci da ti hackuju acc. Uvek je lakse prodati preko nekog pouzdanog reselera ali tu on uzima svoj procenat tako da dobijas nesto manje.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znam, napravio sam bio i ja lika i bio u tom gildu par dana pre nego shto sam po 550. put uradio reroll. :D

secam se, rogue beshe? :-)

Arogantni ljudi su arogantni sa razlogom. Mislite o tome. :)

gluplju rechenicu dugo nisam chuo :-)

Link to comment
Share on other sites

moyo hvala za info, pa hmm , znam da ima dosta ljudi kojima je stalo do glad i r1 titule, cuo sam da je lik sa stormscala prodao "furios gladiator" warlocka za 1000 evra, sad verujem da je to mozda prenabudzeno ili da ga je usralo, ali sam se nadao bar negde oko 700-800 evra.

A killy, fore nema, uzimam glad 200% a verovatno cu da migriram na neki slabiji BG da uzmem r1.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...