Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ uh oh, jel se neko setja prvog domatjeg gilda na Homorushu? :-D

Ja se setjam, i takodje se setjam da je Killy bio noob koji nije znao gde je Barrnes!!11one :>

da rokaju srbi po kataklizmi

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

WTFitsLukaDerv, shto se lozish? [:D]

Link to comment
Share on other sites

^^ uh oh, jel se neko setja prvog domatjeg gilda na Homorushu? :-D

Ja se setjam, i takodje se setjam da je Killy bio noob koji nije znao gde je Barrnes!!11one

Ja se sećam. Soulless (gm), Kha (fort nox), Teach i Salac, Killygor, Serbnoobina itd.

*edit

ja bre nisam normalan vise sa ovim postovima

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

^^ uh oh, jel se neko setja prvog domatjeg gilda na Homorushu? :-D

Ja se setjam, i takodje se setjam da je Killy bio noob koji nije znao gde je Barrnes!!11one :>

to nije prvi domaci gild care.. prvi domaci gild je krenuo od samog starta wowa na shadowmoonu i zvao se DragonKin :) tu su igrali maud, kole, mohi, ja, bole itd. :)

Link to comment
Share on other sites

Shadowmoon unistili rusi nacisto :(

I koliko vas je uspelo da ispaguje Haliona prvi dan? Ne deluje mi kao pug friendly boss :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

to nije prvi domaci gild care.. prvi domaci gild je krenuo od samog starta wowa na shadowmoonu i zvao se DragonKin :) tu su igrali maud, kole, mohi, ja, bole itd. :)

Znam, napravio sam bio i ja lika i bio u tom gildu par dana pre nego shto sam po 550. put uradio reroll. :D

Btw,

^^ uh oh, jel se neko setja prvog domatjeg gilda na Homorushu? :-D

P.S.

Pochela Cata beta.

P.S.S.

Jel i vama u account management-u pishe da vam je WoW (EU/RU)?! Wtf "RU"? Nemam ruski WoW jbt :D

Takodje Active (Expires: Jul 25, 2010), zar nije "July"? I "Registered: Jun 12, 2009", zar nije June? Hmmmm :>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...