Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije normalno na kakvog sam majmuna naleteo danas...

salje mi neko real ID request,i ja reko ae accept...

i kao klinac neki ja ga pitam,jel se znamo,a on meni odgovara " KO SI TI!?!?!? ZNAMO LI SE"

Ajde ovo ono kao sere on al da mu dam msn... zanima ga moj acc... dam mu msn,kazem mu o accu i on odgovara

Kao prvo necu da uzmem acc :))) ja sam 8 razred i odakle MENI PARE?!?!?!?!?! O.o ?

ja ono,ok.. smiri..

A kao drugo,moj ortak ciji je acc ( znaci napominjem njih 2 igra isti acc sto je valjda nelegalno ) kaze da te ne zna i da ce da te tuzi game masteru i da dobijes ban!!!!

A meni hvali 500golda ,koje je sigurno on potrosio,a ako me zeza neki ortak,ima da ti se krvi napijem.

Naravno klinac je posle toga dobio poruku,ok,poz. i poleteo iz prijatelja... Ali i dalje mi nisu jasni ovakvi majmuni :D

@ k0baya GZ NA BETI!

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ahh,steta :( Ja se licno nisam ni prijavio za betu,jer sam imo betu za wotlk,i totalno mi je sjebalo car igre... tolko sam questovo ,da mi je sve bilo dosadno pa sam cim sam dingi 72 ( sve pocisceno u Howling jer mi je to miljena zona bila ) pauziro na 10-ak dana.. pa se tek onda nakanio da sve zavrsim,sad ocu da mi bude iznenadjenje,jej!

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

@ Zver , nah , rearangujem spellove,menjam mjesta,key bindigsa,a posto vidim da oces da seres evo bindigsi koje koristim...

http://img121.imageshack.us/img121/7673/wowscrnshot062510014840.jpg , pri cemu su kick i rocket na misu. A za tvoju informaciju,Kingslayer,kao i vecina PvE contenta atm,moze da se uopsteno uzme sa 2-3 spella,i trcanjem u lijevo/desno u zavisnosti od toga kakav je boss.

Addone sam namjestio kako meni odgovara,i igram tako ...:)

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...