Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osecam implementaciju uskoro Like, Fart i Ibuy dugmice na blizzard sajtovima. Social ftw. Verovatno cemo dobiti i nove tasture sa nova tri tastera.

Ovo sa pravim imenima će biti rasulo :) Pogledajte šta su u roku od 24h uradili liku ko je okačio svoje ime :)

http://wowriot.gameriot.com/blogs/Americans-are-bad-at-games/Real-Names-on-the-Official-Forums-New-REAL-ID-function?gr_i_ni

Ja ne mogu da nadjem slichnu informaciju ni na jednom WoW/MMO sajtu. Odakle ovima iz Blica takva vest to samo oni znaju. :S

kruže vesti po netu http://news.google.com/news/search?aq=0&pz=1&cf=all&ned=us&hl=en&q=world+of+warcraft+free , doduše ni jedna sa nekog relevantnog izvora

Link to comment
Share on other sites

paladin koga kili pominje nam je upao u 3v3 vise puta prosle nedelje u svaki put je uradio istu stvar:

Dotrcao je do nas 2 melle iz samo sebi poznatog razloga (moguce je da je planirao da pritisne hoj na nekoga) dobio hoj od mene 1. sekunde partije trinketovo ga instant 2. sekunde partije dobio fear od kilija koji je bubbleovo 3. sekunde partije

sada ide demonstracija izgleda 4. sekunde partije :

Paladin u bubble njegov warior u shield wallu a treci lik u bopu i na 20% helta a nas trojica stojimo na 100% helta i pritiskamo dmg dugmice inace decko ima 3k ratinge i gladiatora iz 2 sezone cini mi se

Isto se proveo igrajuci i beastcleave i mislim da nam je skor protiv ovog lika jedno 8-0 zasad a pobedili smo svaku partiju JEDINO ZATO STO JE LIK RETARD KOJI STOJI NA SRED MAPE I JEDE SVAKI CC U IGRICI

Jel treba da nacrtam jos nesto da bi shvatio koliko si omasio igru i ti i ovaj decko koga pominjem iznad? ukratko paladin koji pritiska hemere i stoji u melle rangeu na sredini mape ili igra dps spec ili je mentalno zaostao

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Posto mi je dosadno trebutno nacrtacu i kako to treba da izgleda :

hiler paladin stoji na 40 yardi od svojih teammateova blizu nekog pilara i spamuje heal daleko od rangea charga intercepta hoja i ciklona

posle 40-50 sekundi ja sam istrosio svaki defanzivni cd u igrici ako njihov dps ima gear i onda neko od nas umre ako njihov dps ne udara jednu metu sve vreme i ako pritiskaju purge i rotiraju ofanzivne cds i purge na 2+ mete

mogu i u paintu da ti nacrtam kako treba da hodas gde treba da stojis i sta treba da pritiskas na svakoj mapi samo lepo pitas i dobijes info odma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

5vs5 je postala sprdnja, svake nedelje ortak i ja kucamo u tradu LF3m 5vs5 just 10 games for points i inv prve tri cikice koje nas whisperuju i u 2 nedelje imam skor 18-2 na 1600mmr. Juce smo igrali combo 3 shamana (2 resto i ja ele) mage i dk . DK je bio u hatfull gearu a jedan shaman je nosio onaj onaj staff Grim Reaperov srp iz slave pensa od festival bossa.Naravno to je sranje raiting ali samo pokazuje kolko lako moze da se uzmem 2200+ u 5vs5. Dok u 3vs3 i 2vs2 na 1300 mmr igraju wratfull ljudi sa 30k hp 1500 resi i 277 weaponima. Totalno mi je nejasno stanje arene

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Od kad je izasao tbc, poceo sad da sumnjam sve vise i vise kao da blizzard zeli, polako ali sigurno, da unisti wow iz nekog razloga,

posebno u wotlk-u. Umesto kako vreme prolazi, igra treba da bude sve bolja i bolja, ono obrnuto.

Jedine stvari koje su mi se svidjale u zadnje 3.5 godine wowa su rating req na iteme (mada su low),

hard mode i ako ne igrma pve, statistike iz ach prozora, i neke ach i ako su vecina ach beskorisna.

Edit:

Zaboravio sam da dodam da mi se i mmr svidjao.

Edited by Xzor

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa pravim imenima će biti rasulo :) Pogledajte šta su u roku od 24h uradili liku ko je okačio svoje ime :)

http://wowriot.gameriot.com/blogs/Americans-are-bad-at-games/Real-Names-on-the-Official-Forums-New-REAL-ID-function?gr_i_ni

A lol :)

Mada opet i nije lose,ljudi ce da vode vise racuna sta i gde pricaju,nece da se kurce bespotrebno i da troluju,skamuju,ulaze u glupe konflikte oko gluposti 24/7 sakrivajuci se iza nekih slikica sa gnomom lvl1,nego ce da pricaju iza svog imena i prezimena pa ko voli i ima sta da kaze,neka izvoli ovi ostali neka umru u pozaru vec jednom.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Jedine stvari koje su mi se svidjale u zadnje 3.5 godine wowa su rating req na iteme (mada su low)

jedna od najglupljih stvari sto su uradili je brisanje wepova iz prosle sezone i nemogucnost kupovanja istih za honor, u prevodu - radi pve da bi mogao da udjes u arenu. to ce izgleda promeniti u cata

sta tebe briga da li neki retard ima neki item? samo se jos bolje vidi ko bolje igra kad ne moze da se izvlaci na los gear

Link to comment
Share on other sites

@ Killy istog tog Ohrrlya sam ja pobedjivao na paladinu 6 puta a na njegovom druidu 11 puta, ni jednom nisam izgubio a to sto Capma laze da je mene neko pljuvao po ventu a ja ne igram od s6 to je druga prica..sam sebe konstanto udara kitom u celo pa vise ne zna c ovek sta prica..

Link to comment
Share on other sites

sta tebe briga da li neki retard ima neki item?

Kad bi dingovao sa altom u drugoj polovini ekspanzije i

hteo da igras pr. 2k+ rating i video koliko moras vremena da potrosis

zbog tih retarda razumeo bi zasto je rating req za gear dobar :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

malo pre joinujem neki icc25 , leader ok covek skupljao raid 2 sata svi preko 5800gs , udjemo unutra buffujemo se i neko iskljuci 25% dmg buff . Izadjemo napolje , resetujemo i neko opet iskljuci. Tako jos 2 puta i raspadne se raid. Kakav je to covek koji radi to? Treba ga ubit IRL ne zasluzuje da zivi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Dal znate neki server ili mozda server na kome vi igrate da horda nema nema bg que od 10+ min

Znam za rampage da je sad oko 20minuta cak queue, frenzy je 10min i blackout je isto tako nesto sranje

Mislim u sva 3 slucaja za hordu. U alijansi je verovatno 3x manji queue za sve ali postoji i razlog da gube dosta vise partija zbog toga a i naravno jer dosta vise ljudi igra hordu iz nekog razloga sada

Svaki server gde budes otisao gde + generalno ima vise ljudi u hordi u battlegrupi ce ti biti isto

@moyo

mi smo malopre usli u icc25 pug u kome je lider bio 25 men kingslayer i dolazimo do prvog bossa

i rl pita ok kao jel idemo ? i tek onda izvale ljudi da imamo 2 tenka u celom raidu ...

ok ode kao neki dk u offspec da tenkuje kao treci i wajpujemo iz prve jer niko nije dobio ni1 heal

(da naglasim da je gos retard slayer bio healer raida)

jebeni majmuni koji kupuju accountove su postali masovni :)

Link to comment
Share on other sites

Citam ovaj Chegijev strip dok se smaram u igraonici, kol'ko sam se ismejao na hrvatski prevod [roflmao]

... Tek s pojavom Noćnih vilenjaka i gubitkom bezbrojnih života uspjeli su uništiti Plamteću legiju. Gotovo cijelo vilenjačko kraljevstvo Quel'Thalas i ljudsko kraljevstvo Lordaeron bili su u ruševinama; Pošasti su ih pretvorile u podmukle Kužne zemlje...

Inace strip se zove "Trilogija Sunčeva vrela" [roflmao]

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...