Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oce. postace jos veci.

nego na stormscaleu sigurno nije crkla igrica jer ljudi igraju na 3k ratingu

kao sto postoje gildovi koji rade sve heroice bosove za 1-2 dana najvise jeste da nemaju previse sta da rade

ali ti ljudi barem mogu da stancuju po 30 altova koje mogu instant da gearuju da budu heroic sto u najgorem slucaju mogu da prodaju svakih par nedelja i zive od toga

a mi jadnici na jadnim serverima bez arena timova i normalnih gildova mozemo da idemo i budemo jos jadniji i u rlu jos vise

Link to comment
Share on other sites

Ovo treba da budes vampir da bi dobio neki BG u hordi. Tokom dana sam igrao 50 AB posto je kao week ono sve ulece neka alijansa sa 40k hp, svaka druga im premade ne moze nista da se uradi. Posle ponoci ne moze se izgubi BG sa hordom.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Igra li ko na Frostmane?

moj bivsi main je u hordi fm, inace postao je bivsi zato sto je fm najvece govno retardirano od servera gde igra najgori moguci sljam. Kenja mi se svaki put kada se logujem na palu. Juce pravi neki retard icc25 , ja pitam jel imamo KS a mene pita neki retard kao "why do you need ks?" Ja mu kazem za Gunship heroic i on krene da me ubedjuje kako je gunship heroic pretezak i nemoze tako lako da se odradi. A RL tog istog puga inv ljude 71 lvl u raid.

Shamana sam prebacio na Outland i cim sam dosao joinujem neki pug gde su ljudi 5200gs i ocistimo icc10 11/12 , nije bilo poente da idemo LK. A sad sam u fazi pregovora da se ustekam 25man pug koji radi 10 na heroicu a syndragosu i LK normal.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

neznam sta se bunite, to su uradili i pred kraj TBC-a. HP i dmg svih bosseva je smanjen za 30% sto mu dodje isto. Samo sto je tbc ipak bio kvalitetniji pa nije moglo da se pug sve.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa nema poente vise whinovati.

Neke stvari smo vec utvrdili

Dali je igra failovala? Jeste

Dali ima mnogo retarda i decurlije? Ima

Dali blzz prilagodjava igru njima a boli ih patka za true gamere jer zgrcu pare? Da

Dali smo idalje navuceni i nismo u stanju da quitujeme? Jesmo

Mada kolkogod da failuje wow ce uvek imati onu dozu igrivosti da ce uvek biti delic hard core igraca sa kojima vredi ako nista barem chatovati ingame. A naravno tu je uvek onaj optimizam "za bolje sutra" ili u ovom slucaju "bice bolje u Cataclysmi" koji ce da sacuva neke igrace makar do 81. lvl-a.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...