Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

ja sam za sad gruvao u ovu prvu, assassination granu. sad sam dosao do neka dva poison perka i ne znam u koji da stavljam jer ne znam nista o poisonima:) tako da mi sad bleje tri talent poena...

stavi sva 3 (kasnije 5) u improved poisons i dok levelujesh samo pici instant/deadly

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stavi sva 3 (kasnije 5) u improved poisons i dok levelujesh samo pici instant/deadly

koliko ja znam, ne stavlja se nikad deadly poison. ide double wound dok ne uzmes imp poisons, posle toga double instant. ako hoces poison debuff zbog bonus dmg, opet ides wound, radi mnogo vise dmg kad se levelujes (krip crkne brzo)

Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam, ne stavlja se nikad deadly poison. ide double wound dok ne uzmes imp poisons, posle toga double instant. ako hoces poison debuff zbog bonus dmg, opet ides wound, radi mnogo vise dmg kad se levelujes (krip crkne brzo)

Ti znaš da wound poison smanjuje healing effect na meti? Ne znam koliko se sada promenilo levelovanje roga i na kom levelu dobijaš koje skilove, ali kad sam ja levelovao, uvek se koristio instant. Drugi može deadly, u instancama je uobiččajeno instant/deadly. Wound samo i isključivo za pvp.

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto ali iznerviram se kad sretnem ovakve likove , hint = arena timovi

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&cn=Maxymoss

tipican primer mongoloidnog maloumnog beskorisnog gmizavca kome treba oduzeti acc i banovati ga sa celog interneta.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

stamina meta gem :D

nema pola enchanta :D

crusader na oruziju :D?

sword spec :D

0 profesija :D

pacijent titula :D

pravi je random retard ali nista toliko specijalno lose

problem u prici je sto ima sve sto moze u igri da se ima besplatno i da apsolutno nije nista uradio sa tim itemima

i ono opravdanje da ne igraju svi igricu da bi nesto uradili ne pije vodu jer ipak kad neko isfarmuje pola miliona honora i za sve free iteme ne igra za dzabe

Link to comment
Share on other sites

za pederski deo sam skontao i sam, u smislu da gledam da dolazim stealthovan iza ledja likovima:)

Pod pederskim se ne smatra dolazenje iza ledja nego neke druge stvari kao sto su, deadzone kajtovanje kad dobijes cripling poison koji je najbolji slow u igri smoris warriora tako sto mu se kreces izmedju melee i charge razdaljine dok ti se puni energija ili zavrsava cd recimo, onda dosta klasa mozes da gougeujes ili stunujes ili eventualno blindujes i odes restealt/eat/bandage i vratis se i napadnes ga iz stelta opet ili ga recimo sapujes odma da on ne moze bandage pa onda ti bandage ili jedes negde dalje, koristis obstikle tipa drveca da se iza njih najedes/bandagujes da ne mogu da te uvuku u combat nekim ranged skilom pa onda opet restealth itd itd

Na to se misli pod gayplayom koji je esencijalan ako ces biti dobar rogue.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

stamina meta gem :D

nema pola enchanta :D

crusader na oruziju :D?

sword spec :D

0 profesija :D

pacijent titula :D

pravi je random retard ali nista toliko specijalno lose

problem u prici je sto ima sve sto moze u igri da se ima besplatno i da apsolutno nije nista uradio sa tim itemima

i ono opravdanje da ne igraju svi igricu da bi nesto uradili ne pije vodu jer ipak kad neko isfarmuje pola miliona honora i za sve free iteme ne igra za dzabe

sto se tice gear/enchnta ima i mnogo gorih retarda ali ja sam prvenstveno mislio na arena raitinge i scorove

2vs2 75- 104 656 ratinga

3vs3 6-41 274 ratinga

~ 500 mmr full relentless i 251 sword

Garantujem svojim zivotom da mi daju random healera i da igram vezanih ociju znao bi da na gladiusu targetujem metu , charge > hamstring + mortal > bladestorm i imao bi veci raiting od njega. Ta tri abilitija su sasvim dovoljna na tom raitingu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

doolio, nisam video/procitao na kom serveru igras i koja frakcija ? :( mogu ti reci da je rogue dobar izbor i ja sam poceo jednog tj kanim se polako da ga levelujem.. :D

stormreaver/alijansa

mohi:

ja mislio to uopste nije pederski:)

otkud znam, koristis sve mogucnosti klase, eto i mene hunteri u wsg gadjaju sa sprata i mogu da im pusim kurac, ali nikad to nisam gledao kao da je gej, jebiga, on ima ranged, ja nemam:)

gej mi je ako bih radio sve te stvari recimo u duelu jer mi je to ono "aj na fer, nikom nista posle".

@topic:

sto mi je interesantno kad vidim kolko toga ima u igri i kolko tek treba da skontam, eto, pricate o nekom liku da je debil, a ja tamo samo vidim nekog oklopljenog cara od kog bi se usro da ga vidim ingame i to je to [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@ moyo & kili

Mislim da vas razumem ali vi ne uzimate u obzir da nisu svi wow igraci odprilike nase godiste.

Ima igraca kao sto su male devojcece od 5 godina kojima mama i tata pomazu da igraju wow nekoliko sati mesecno, a imas i matorce koj bi primer se izlogovali iz real lifa malo da udare nekog par puta mesecno i nezanimaju ih brojevi nego samo izgled i "feeling".

Da znam da zvuci glupo.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

nasao sam 2 warriora gladiatori s5

zaista mi nije jasno kako su toliko dobri

http://eu.wowarmory.com/character-achievements.xml?r=Auchindoun&cn=Zamos&gn=Secrecy

Znam ga ja odlicno , btw dosao je na auchindoun pocetkom ove sezone inace do 2980 igrao sa prot-retom i rdruidom u s6 kad je bio OP taj setup.

Ne igra nista specijalno cak stavise decent samo ima fine partnere i igra sa njima dugo.

pre Wotlk-a momak nije ni znao za 2k rating , toliko o tome..

Link to comment
Share on other sites

stormreaver/alijansa

mohi:

ja mislio to uopste nije pederski:)

otkud znam, koristis sve mogucnosti klase, eto i mene hunteri u wsg gadjaju sa sprata i mogu da im pusim kurac, ali nikad to nisam gledao kao da je gej, jebiga, on ima ranged, ja nemam:)

gej mi je ako bih radio sve te stvari recimo u duelu jer mi je to ono "aj na fer, nikom nista posle".

@topic:

sto mi je interesantno kad vidim kolko toga ima u igri i kolko tek treba da skontam, eto, pricate o nekom liku da je debil, a ja tamo samo vidim nekog oklopljenog cara od kog bi se usro da ga vidim ingame i to je to [:D]

Zato sam i rekao "se smatra", a ne "ja smatram" jer meni to nije pederski, po meni svaki rogue treba do maksimuma da iskoristi svoju klasu, a cak smo milion puta vodili diskusiju ovde o najacoj klasi 1vs1 gde sam ja vecno govorio da je to rogue s tim sto zahteva mnogo mnogo skila i poznavanja kako svoje tako i drugih klasa. Inace meni to ni u duelu nije gej, duel odredjuje ko je bolji tako da all goes osim potova i zato sam ja pre za kao bitne duele uvek cekao cooldowne osim za neke noob drugare za koje mi nisu trebali.

To za "koliko toga ima u igri" dosta je poprilicno jednostavno. Primera radi, u raidu imas blessing of kings buff koji ti daje 10% svih statsova, war i retpala dobijaju 2ap-a za 1strenght i onda vidis palu/wara koji umesto 20strenght gema stavi 40ap gem, to nije ne znam kakvo mega poznavanje ne znam cega u igri, to je prosta matematika. Takvih primera ima puno i po njima prepoznajes retarde.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...