Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

@ Killy,pa da isti gear iz 10 i 25,ali manje itema dropa,sto je realno,jer idu principom,ako dropaju 3 itema za 10 ljudi , sansa je 30-ak % da ces da dobijes neki item - a Da za 25 ljudi dropa opet 3 itema?:\ Tako da 10 ljudi da se skupi nebi trebo tolki' problem da bude... a sa 10-15 ljudi moze i fin pvp da se igra ...

E... Pokrenuta je ' akcija' dacemo sve od sebe na Haomarush - Horde side,pokrenemo gild,vec imamo par ljudi,i obezbijedjen Vent server... Ako bilo koga zanima ista,tipa vise infoa,ovo ono,javite mi se na skajpu msnu ili PM-u,pa da vidimo... Nije problem ,neki ce sad da pocnu da leveluju,neki ce da se transferuju ... Svakako mi se obratite ako ste zainteresovani

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kili, dobra je ta ideja sa korisnim topicima, ali za to su ti potrebni ljudi koji:

a) znaju,

b) žele da pomognu

c) imaju entuzijazma za igru

d) ne mrzi ih da pišu

Ja kada sam na jesen '05. počeo da igram, na ovom forumu sam najviše učio da igram van igre i to najviše od Mohija o klasi (pošto sam igrao druida) i od Storma o igri uopšte. I to uvek sam pitao nub pitanja i dobio wall of text sa gomilom teorema za odgovore. A o igri sam najviše učio kad se popičkaju storm i mohi i onda se gadjaju brojkama. :)

Poslednji put kada sam pitao nešto ovde, bilo je za arenu neko uopšteno pitanje, i dobio od Capme potpitanje i nikakav odgovor...Jednostavno, ljudi koji su ostali ovde nisu tip ljudi koji će da pišu, a i igra nije tako zahtevna kao što je bila '05. Sada svako ima neki gear, nema potrebe da znaš trikove kako da čuvaš manu, kada da odmaraš i čime da hilaš na Ragni u blue gearu. Sada gear rešava skoro sve probleme.

Doduše, tu je PvP, ali ko sabija ovde PvP? Capma i kili, sve pismeni i prijateljski raspoloženi ljudi za odgovore. Nemam ništa protiv, naravno, samo kažem da se odgovori na nub pitanja neće dobiti od capme i kilija.

Inače, nisam igrao tri meseca, znam da je igra bulja i da nemam šta da igram, dobro mi je na poslu, super mi je s ribom, ali mi se ipak igra. :( Samo da vidim novu instancu i da opalim neki BG i odem izgankujem nekog...must...resist....

Link to comment
Share on other sites

Evo vam malo izmena oko interfejsa, posle cu da se pozabavim party i raid interfejsom.

http://www.wow-serbia.com/cataclysm/interfaces/cataclysm-interface-character-spellbook-talents-glyphs-battleground-arena-201007292224/

Cataclysm Ironforge

http://www.youtube.com/watch?v=jxcUVezb-iA - HD Verzija.

Cataclysm Stowmrind

Failovo sam sa videom :(

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

evo imam ja 2 pitanja

kada ce vise da ubace patch sa novim talentima kao u s4 :)

jer ovo lvlovanje sada posto lvlujem lika atm je jako glupo i dosadno bez 90% udaraca i stvari

i da li neko ima makro za DBW da kada se pritisne mount on skine auru i mountuje se a kada je moguce mountuje se na flying mounta u zonama gde je to moguce

za ovaj prvi deo makroa bi znao i sam da napravim ali mi treba ceo jer sam ga video negde a ne mogu da se setim gde tacno

Link to comment
Share on other sites

kada ce vise da ubace patch sa novim talentima kao u s4 :)

Nisam siguran na sta mislis.

Ako mislis na cata talente to ce od prilike tek jedno mesec dana pred cata kad se zavrsi zadnja sezona u wotlk.

Wotlk talenti nisu bili ubaceni u s4, nego dan posle zadnjeg dana te sezone.

Ili tako nesto.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran na sta mislis.

Ako mislis na cata talente to ce od prilike tek jedno mesec dana pred cata kad se zavrsi zadnja sezona u wotlk.

Wotlk talenti nisu bili ubaceni u s4, nego dan posle zadnjeg dana te sezone.

Ili tako nesto.

nije zadnja, vec poslednja

prvi - poslednji

prednji - zadnji

Link to comment
Share on other sites

nije zadnja, vec poslednja

prvi - poslednji

prednji - zadnji

Našao si da smaraš najnepismenijeg čoveka na forumu tamo gde nije pogrešio. A ti mi pokaži bilo koji jezički priručnik ili rečnik srpskog jezika u kome reč "zadnji" nema značenje poslednjeg u nizu.

Link to comment
Share on other sites

Našao si da smaraš najnepismenijeg čoveka na forumu

Od kad sam ja najnepismenij ? XD

Zato sto sam rekao ono "ne" da treba zajedno i pisem spojeno "ne" ?

To je namerno zato ste mi idu na ... ovi sto smaraju okolo o pravopisu na wow podforumu.

Ako pogledas moje starije postove videces da sam ne uvek pravilno spajao i odvajao. :p

Ili zato sto imam prazan red izmedju recenica i pourecenica koje nisu ispisane do desne strane monitora ?

To je da bi kili lakse citao :p

Nesmeta mi to da sam "najnepismeniji" samo me interesuje po kojoj logici ?

Posto ima likova koj pisu ceo teks sa 23 mala slova i jednim razmakom,

bez velokog slova, zareza, tacke, upitnika, uzvicnika, 2 tacke, navodnika etc, od pocetka do kraja

XD

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Od kad sam ja najnepismenij ? XD

Zato sto sam rekao ono "ne" da treba zajedno i pisem spojeno "ne" ?

To je namerno zato ste mi idu na ... ovi sto smaraju okolo o pravopisu na wow podforumu.

Ako pogledas moje starije postove videces da sam ne uvek pravilno spajao i odvajao. :p

Ili zato sto imam prazan red izmedju recenica i pourecenica koje nisu ispisane do desne strane monitora ?

To je da bi kili lakse citao :p

Nesmeta mi to da sam "najnepismeniji" samo me interesuje po kojoj logici ?

Posto ima likova koj pisu ceo teks sa 23 mala slova i jednim razmakom,

bez velokog slova, zareza, tacke, upitnika, uzvicnika, 2 tacke, navodnika etc, od pocetka do kraja

XD

Jesam li nesto propustio?

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Od kad sam ja najnepismenij ? XD

Zato sto sam rekao ono "ne" da treba zajedno i pisem spojeno "ne" ?

To je namerno zato ste mi idu na ... ovi sto smaraju okolo o pravopisu na wow podforumu.

Ako pogledas moje starije postove videces da sam ne uvek pravilno spajao i odvajao. :p

Ili zato sto imam prazan red izmedju recenica i pourecenica koje nisu ispisane do desne strane monitora ?

To je da bi kili lakse citao :p

Nesmeta mi to da sam "najnepismeniji" samo me interesuje po kojoj logici ?

Posto ima likova koj pisu ceo teks sa 23 mala slova i jednim razmakom,

bez velokog slova, zareza, tacke, upitnika, uzvicnika, 2 tacke, navodnika etc, od pocetka do kraja

XD

Lolovo, sam, Kempe. :D

Ma gde sad da ti nabrajam sve? Ne znaš pravopis ni malo, imaš probleme sa sintaksom, rodom, brojem, padežima, interpunkcijom...u stvari, ne znam sa čime nemaš problem. :)

Ali, meni si definitivno postao simpatičan sa "drugači" (drugačiji). :D

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Osecam da se na sajtu pravopis.com diskutuje o tome kako je ekstra uradjen quest za opening AQ gates i koliko utice haste na holy pvp gear kod paladina posto ste im vi ovde preoteli posao :P

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam msiilo da zanvoki, rzacami i vlekia/mala svola sapjadu u parovips,

ali nasim zano da i tpyo sdapa, msillo sam da ovbuois tpyo gerksa je ovbuois

i da ne sdapa u parovipnsu gerksu ngeo da se partsa.

Ali drobo, ako su vama btijine tpyo gerkse od zanvoka odna sam ja njaenipmsjieni odve.

Porelbm je u tmoe sto ja ne catim sa omica ngeo sa mgozom

tkao da ne piremucejm sjove "parovipnse" gerkse.

sry

:(

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Eh sad sam se zanimao gde ja Magni nestao iz Ironforga ;) i procitah na wowwiki

When knowledge of the Cataclysm reaches him, Magni attempts a ritual in Old Ironforge and asks the elements of Ironforge for protection against it, giving himself as a sacrifice. As a result, he turns to stone, leaving Ironforge without a ruler. In his place, his brother Muradin, Kurdran Wildhammer, and his daughter, Moira - now styled Moira Thaurissan and representing the Dark Iron clan - created a council of leaders to rule Ironforge. His ritual also explains dwarf shamans.

Btw sutra videcete stormwind, Gilneas, Silverpine Forest i WPL :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...