Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobio sam ceo lvl za taj win a uzeo sam 40 lvl jos pre 15minuta ......

wsg vikend je i neverovatan exp se dobija iz nekog razloga

kapiram da je ovo neki bug koji jos uvek nie niko reportovao

i koja je fora sa 40im lvlom i paladinima nisu im dali epic mounta nego i dalje na 60 om?

Link to comment
Share on other sites

za ljude koji vole pvp jedna od retkih preostalih zanimacija u wowu je dingovati lika na 10lvl i cepati samo battlegrounde do 80. Ja poceo to ali sam se smorio jer stalno gubimo i velik je que. Mada ako se nadje dobra battlegrupa i odabere odgovarajuca frakcija moze lepo da se igra

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

dobio sam ceo lvl za taj win a uzeo sam 40 lvl jos pre 15minuta ......

wsg vikend je i neverovatan exp se dobija iz nekog razloga

kapiram da je ovo neki bug koji jos uvek nie niko reportovao

i koja je fora sa 40im lvlom i paladinima nisu im dali epic mounta nego i dalje na 60 om?

Mozes da uzmes 100% ali curku,i kad uzmes skill,uzmes maunta

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Od 51-60 se dobija nenormalan XP u AB-u,a ja lvl od 71-80 full u AV. Dobija se super XP,jos kad je CTA bog da te vidi :P Uzeo sam za par dana u AV-u 80 za vreme CTA i nabio honora ajooj.Oko 60 sam radio Ramparts,i tu sam par lvla lako nabio. :)

dobio sam ceo lvl za taj win a uzeo sam 40 lvl jos pre 15minuta ......

wsg vikend je i neverovatan exp se dobija iz nekog razloga

kapiram da je ovo neki bug koji jos uvek nie niko reportovao

i koja je fora sa 40im lvlom i paladinima nisu im dali epic mounta nego i dalje na 60 om?

Oko mounta sa palom,chargera nisam imao problema.Izucio sam samo epic skill i dosao do trenera i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

Oko mounta sa palom,chargera nisam imao problema.Izucio sam samo epic skill i dosao do trenera i to je to :)

problem u prici je sto onog na 20om lvlu kupis kod trenera bez ikavkhi sranja a za ovog na 40om moras do mount trenera prvo po skill sto niti je logicno da ono moze a to nema niti igde pise da to tako treba

Link to comment
Share on other sites

problem u prici je sto onog na 20om lvlu kupis kod trenera bez ikavkhi sranja a za ovog na 40om moras do mount trenera prvo po skill sto niti je logicno da ono moze a to nema niti igde pise da to tako treba

Killy,meni je neki ortak pricao da na 60 ti mozes da uzmes charger quest,paa da pokupis tabard,i chargera... Ali posto je quest bulja ,a i nisam siguran ( i uopste,zasto bi cekao jos 20 lvl-a ). Ali eto nacin da ne placas skill

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Killy,meni je neki ortak pricao da na 60 ti mozes da uzmes charger quest,paa da pokupis tabard,i chargera... Ali posto je quest bulja ,a i nisam siguran ( i uopste,zasto bi cekao jos 20 lvl-a ). Ali eto nacin da ne placas skill

Moze da se uzme mount i bez tog questa,samo izucis epic i learn kod trenera.Bar je tako bilo do sada*,quest je sranje i moras dati 1k golda....

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

Moze da se uzme mount i bez tog questa,samo izucis epic i learn kod trenera.Bar je tako bilo oduvek,quest je sranje i moras dati 1k golda....

NE dodje,ako sam nesto farmas,i radis instance, a killy je rekao da mu se ne izucava kod trenera,ovako uzmes malo exp-a,i tabard + Mozes skroz free da uzmes ako ima ko da ti pomogne =)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

^^

Fail sam xD Dosao iz grada pomalo pijan itd....N z

@Luka

Ja dok sam lvlovao bilo davno al' jbg...izucio epic samo i learnovao kao spell a i dalje sam mogao da resim quest...kad se resi quest dobije se FoS...

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...