Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ove prve su cak i lepe patike...

ove druge su air max,tako da su automatski sabanske...

a za poslednje te treba kazniti odsecanjem stopala...

Da, da, Puma je bas dobra. I ja sam bas nesto sav u tripu da promenim fazon, da vucem ka elegantnijoj varijanti. Kosuljice, dzemperici i ti fazoni. To automatski odbacuje Maxeve, al' ko reko da uzmem ovaj crni za "prelazni period":)

Ovaj beli Max fino stoji, probao sam ortakove, ali taj par hocu da uzmem samo zato sto mogu da ga nabavim za 6,5 soma, a ovde su 14. U Londonu je clearance sale.

Inace burazer je uzeo ove, istripovao kezual:

AAAADJShfxgAAAAAAFYO7A.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebo ga ja, juce u osam ujutru na faks, jedenje govana, pa sveci rodjendan pa obleci oko rodbine ceo dan, pa onda od ponoci do sada radi za faks neke gluposti u vektorskim programima koje nemam pojma, za desetak minuta vozi caleta do doma zdravlja na neki kurac, cekaj ispred do pola osam, vrati caleta gajbi, idi na faks (usput svrati do kopi centra il tako nekog sranja da odstampas ovo sto si radio), onda trci na faks, bleji (cuj bleji, radi) na faksu do tri, vrati se kuci, ceo dan crtaj skice za grafiku za sutra i tu mi ostaje da se nadam da cu leci u dvanes uvece da mu ga dam po osam sati kunta barem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hejt udica

uzmi air max bar su udobne, jeftine i mozda ti ih i neko skine nocu pa kupis neke normalne posle :)

Ne zbilja, one pre osecam da su neudobne ocajno, a za trece se seku ne stopala nego glave :)

Inace

DOBROJUTROSKE

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...