Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko su cene hardvera otišle u nebesa, to nije normalno :\ Da sad moram da kupujem komp, smorio bih se ekstremantno...

A, koliko cujem, opet ce vratiti PDV na 18% za racunare...:(

Drzava je postala pomahnitali razbojnik....:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

i kako covek da ne popizdi? nabijem ''beograd put'' na kurac i sve njihove radnike,koji ne mogu da zakrpe kratere po ulicama. malopre sam uleteo u jedan takav i prvo pomislio da sam unakazio i felnu i gumu... a odma zatim toga je usledio zvuk drljanja gume u felnu! srecom,onako odokativno,felna nije isrkrivljena. takodje,poserem se na ''kit za reparaciju'' gume,koji ni posle 2 pune boce ne moze da pomogne. sutra u najavi ceo dan sa vulkanizerom =/

Postovani,

vas problem mozete prijaviti direktno u Beograd putu, Dositejeva 21 ili putem broja telefona 011/ 381 8101.

Nemojte se ljutiti na moje kolege, znate li Vi koliko ima ostecenih puteva samo u ovome gradu? Fizicki je nemoguce sve dovesti u red, kako se jedan problem resi, nastane drugi. Tek ce biti problema, dolazi hladnije vreme, asfalt (koji je pritom jako loseg kvaliteta, ali o tome necemo ovom prilikom) puca usled niske temperature i upotrebe soli.

Nadam se da cete brzo resiti svoj problem.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pa, i jeste i nije...

Mislim, jeste da je plata relativno pristojna, da se na istu placaju porezi i doprinosi, da imas pravo na godisnji odmor, da mozes da odes na bolovanje kad si bolestan, da imas sindikat, da imas placen prevoz i regres za topli obrok, da radis samo poslove koji su ti u opisu posla, da imas 40-satnu radnu nedelju....

ali zato, nemas sve ostale uzitke rada kod privatnika npr...................

................

...............

................

ne pada mi nista na pamet, ali siguran sam da ce neko negde znati koje su to prednosti tacno!

[:(]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

državna je kul, al kad krene da te smara to što je plata 50-60k, a tebi treba više, onda je smorčina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

državna je kul, al kad krene da te smara to što je plata 50-60k, a tebi treba više, onda je smorčina

Istina, ali onda, posto ti je vec dan malo praznjikav i nepopunjen, a tesko ti je da se uklopis u idiotske razgovore sa kolegama/nicama, onda nesto malo strpnes sa strane, odradis poslic, dva i svi srecni....:)

:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa možda, al generalno ti poslići sa strane se prošire onda na posle radnog vremena i slično, i onda ti radni dan bude 10 sati umesto 8, pa poslić pretekne i za vikend i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

, i onda ti radni dan bude 10 sati umesto 8, pa poslić pretekne i za vikend i sl

Oh onda ipak da ostanemo kod privatnika i radimo samo tih 8 sati bez vikenda :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

rad kod privatnika ima svoje benificije :)

sluzbeni telefon nokia 5800

novcani bonusi kad ima puno posla

sluzbena putovanja na kojima se sprdas i sve placeno

poklon voucheri za putovanja

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

BRAVO COKO!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pocela sam da citam " how to kill a mockingbird" ili " ubiti pticu rugalicu" , za prvih 60 strana sasvim je ok i zanimljiva :)

inace.. danas imam malo manje casova nego inace.. uvece jos uvek ne znam sta cu i gde :P a sutra KKN ! :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...