Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rekoh ti da ne mogu sutra, a i ti si rekao da ne mozesh sutra osim ako simple minds nije otkazan:)

..

mislis da ja pamtim sta mi je ko rekao danas za stoni tenis sutra:)))

:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

IMMO OUTLET CENTAR!!!!!!

jebem ti sunce,koliko je samo dobro...odlicna roba,markirana,a sve zivo na snizenjima...kupio sam kaput,2 para farmerki i 2 ona tanka dzempercica...bas sam zadovoljan! :))

Koliko para pička ti maćeha, koliko para?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

IMMO OUTLET CENTAR!!!!!!

jebem ti sunce,koliko je samo dobro...odlicna roba,markirana,a sve zivo na snizenjima...kupio sam kaput,2 para farmerki i 2 ona tanka dzempercica...bas sam zadovoljan! :))

gde je to tachno ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^^ NBG, 64 blok, grujo.

Slazem se sa leskom, stvarno je super centar, stalno tamo pazarim...

@iguana - nije tachno, dosta je povoljniji immo centar od usca/delte. Sve je na rasprodaji u immo centru i stvarno su cene pristojne

Edited by grb1tj
Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam primetio da je immo outlet nešto povoljniji od drugih mesta, odnosno, da se ispravim, zavisi za šta se u'vatiš, da izvineš. Recimo onaj TFY je ceo bio skup, osim neke korpe sa nekim krš stvarima, Springfield sa druge strane je imao nešto povoljnije stvari u većem delu radnje, ali opet ne u celom i ne za sve.

Link to comment
Share on other sites

gde je to tachno ?

kapiram da ako ti kazem "bloktajitaj" nista ti nece znaciti,kao ni meni sto ne bi :). Jednostavnije,3-4 stanice posle Delta city-ja kad ides 95icom(a mislim i 89kom). Tj,bas konstantno ide pravo,i kad skrene desno,ti izadjes na drugoj stanici...au,mozda i nije ovako lakse :D.

u blokovima

63cem valjda...i nema tu nista sto nema u delti ili uscu. ti lanci svuda spuste cenu ili nigde

pa pazi,imas ti i ovde neke modele iz nove kolekcije koji upravo kostaju isto koliko i u Uscu i DC-u,ali outlet se zove,jer su uglavnom modeli iz prosle/pretprosle godine,a cena im je stvarno fenomenalna...u Avangvardiji nemas patike preko 4k...Ali zato npr sam gledao Replay farmerke,i kostaju 11k,bez pardona. I imaju i one "sa greskom",ali i te su 6-7k,sto je opet dosta za farmerke...u svakom slucaju,mogu se naci stvari po niskoj ceni,samo treba malo prosetati i pogledati... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...