Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne svet se definitivno promenio

U moje ETF su studirali momci koji nikad ne bi obukli airmax, ili one vec potisnute patike, prosto nekako je nespojivo bilo da mlad pametan momcic koji uspe da upise ETF moze da gaji ukus ka onakvim predmetima.

Sto ne znaci nista, samo kazem da se vremena menjaju, ali nagore kako mi se cini, a opet to sam samo ja :)

A kul je ako si prosetao 4 para za 1 godinu, mozda te ubace u sledecoj wow expanziji u satrahu pored haris pilton. Caya playcold recimo :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

U nedostatku Koletove mudrosti na forumu, i ovaj Igor pomaze...

Danas kolega ostao ulogovan na kompu na fejsu, a ja mu, naravno, promenio status(drugarska zajebancija including njegova debljina i odnos sa shefom)a on se do jaja nadrkao...eeeeeeeeee breeeeeee bem ti choveka i komplexe...mislim, jer samo ja gotivim te college dude fore? :))

Link to comment
Share on other sites

Ne svet se definitivno promenio

U moje ETF su studirali momci koji nikad ne bi obukli airmax, ili one vec potisnute patike, prosto nekako je nespojivo bilo da mlad pametan momcic koji uspe da upise ETF moze da gaji ukus ka onakvim predmetima.

Sto ne znaci nista, samo kazem da se vremena menjaju, ali nagore kako mi se cini, a opet to sam samo ja :)

A kul je ako si prosetao 4 para za 1 godinu, mozda te ubace u sledecoj wow expanziji u satrahu pored haris pilton. Caya playcold recimo :P

hahaha prva prozivka koja me nasmejala :D

Da sad budem ozbiljan.

Ja sam jedan od retkih ljudi koji shvata da su Air Max patike za street / trcanje (ko je lud da trci u ovome). Npr. u klubovima nikada ne nosim Max. E sad, da l' su ruzne il' lepe, to je pitanje stila. I prosto ih gotivim zbog udobnosti. Necu da kenjam da su nebo i zemlja u odnosu na ostale, ali jesu udobnije.

I to sto kazes, ne znas koliko retarda na ETFu nosi Air Max. Jos su iz fazona:

random etf retard: "E ima u Novom Pazaru da se nabavi Air Max za 3600, a u Mitrovici za 2600."

ja: "Fush su."

random etf retard: "Ma ne vidi se, uzeo sam ja. A mozes i da proberes."

ja: *facepalm*

Znaci bez imalo blama se pokopavaju skroz. Kupuju Max, samo da bi imali "Max", makar bio i fush. Dozivljavaju te tike kao statusni simbol, iako su to davno prestale da budu. Sad svaka shusha ima jedan par, pa makar nemala leba da jede.

Moj brat je bas zbog ovoga popizdeo i uzeo one tenisice za 4,8 soma. Bole ga. U outletu su 3k i super su tike stvarno.

P.S.

Razmislio sam, ovu Pumu bih skroz upropastio po kisi i bile bi mi mokre noge. Tako da sam ipak, prkoseci jos jednom vecini RUR zajednice, narucio 2 Maxa. [8D] Al' nadam se da kapirate pricu malo bolje sad.

Link to comment
Share on other sites

@air max

meni je podjednako retardirano ovo "patike su lepe ali necu da ih nosim jer ih svaka susa ima" ...boli me kurac k'o ih nosi, ako mi se svidjaju nosicu ih...a patike kao patike uopste ne moraju da budu sabanske ako nemate celokupan dizelaski stajling(?!) koji danas fura 90% tinejdzera (mahom iz beograda, ali se siri naravno, pa je i ovde u sd-u postala normalna stvar za videti)...imam one light (druge koje je playa okacio), i ako izuzmemo onaj "omg saban ima air max" efekat na prvi pogled patike su skroz dojajne i uklapaju se sa mnogo stvari (osim za neke vecernje izlaske, naravno)

Edited by vlada`

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...