Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

odgledao Povratak (Vozvrashchenie)

http://www.imdb.com/title/tt0376968/

ruska drama,misteriozna i tajanstvena,potrebno mnogo razmisljanja da se skonta film ako je to i moguce :]

preporuke :)

pogledaj izgnaniye sledece, "cale" iz povratka je jos bolje odvalio ulogu a i film je bolji na svoj nacin.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam REC - http://www.imdb.com/title/tt1038988/ Znam da su ga svi ovde odgledali, ali ja nikako :) Sve u svemu, ok je film, nije loša priča, izvođenje i tako to, ali sam ja iskreno očekivao nekako manji broj ubistava, da tako kažem, a nekako više neku "misteriju" ... kao Blair Witch... možda baš zbog tog fazona sa snimanjem itd.

Videh da su objavili i REC2, a priprema se i REC3, mada nema na newsu. Jel neko gled'o?

Za Rec2 sam slušao revjuove sa nekih festivala (pošto mislim da film još nije krenuo u standardnu distribuciju), i svi se slažu da je odličan film (sad uleće i vojska, pa ga porede i sa Aliensima po tom pitanju). Dok ne stigne film, obavezno pogledati i američki rimejk Quarantine koji je u dlaku verno iskopiran, samo sa boljom produkcijom pa neke scene izgledaju predobro (scena sa padom, npr.), iako mi je finale iz španskog Reca pet puta kripije nego američko, doduše.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao vecheras jedan za drugim:

Crank 2 - mda... ne znam zashto postoje ovakvi filmovi, prestalo je chak i smeshno da bude. Na momente me je bilo blam da gledam ovaj film.

Proposal - da zalechim rane posle Cranka 2. Fin filmic, jeste da je sve vec vidjeno i zna se shta ce se desiti na kraju, ali opet Sandra i Rajan imaju sharma. Sada jedva chekam da se pojavi dobra kopija The Blind Side-a.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Mene Harry Brown podseca na Edan Lake u smislu da sam se mnogo nervirao od onih debila..Jos se pojavljuje i isti glumac...Inace, film je bas mracan

Gledao sam i The Box i bas je dobar..Ko voli filmove sa nekom misterijom tipa Donnie Darko, trebalo bi da mu se dopadne :D

Edited by shiki

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

carriers.jpg

DONEKLE svarljiv, dok ne krene americko sranje :(

ne mogu da nadjem vase postove, jebiga nikad nisam znao da koristim rur search.

uglavnom, nije mi se svideo. lepo je krenuo, al kako se odvijao tako mi je bio smesniji

ubije rodjenog burazera. ajde da je on ZOMBIE i da je krenuo na njega da ga pojede, al ne..

uf, iznervirah se :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

gledao sam ono lucky you shto je neko preporuchio, film je djubre nevidjeno, gluma je katastrofalna, pricha losha a najjachi su shatro romantichni segmenti u kojima glavni akter svojoj devojci objashnjava pravila teksas holdema!

haha +1

mene je toliko smorio da me je mrzelo da bacim ovde neki hejt [:(]

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...