Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

obicno kada prebacujem filmove na komp overim ih na blic, bar 80% njih za koje nisam siguran da su dobri ili mi se ne svidja naslov a to se upravo desilo sa "The Prestige"! ne znam sta mi bi da ga pustim jutros posle 3 godine blejanja na hardu, ali mi je jebeno krivo sto ga nisam pogledao ranije gledao bih ga par puta sigurno! jeste da je film iz 2006 aliiiiiii koja filmcina... ko ga nije gledao, nek ga pogleda, ko ga je gledao nek ga pogleda ponovo i nek preporuci slican film!!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Gotivan dokumentarac o grupi penzionera koji pevaju RnR hitove, poput James Browna, Ramones, Sonic Youth, itd.

Neverovatno koliko ljudi imaju volje i energije, uprkos proseku od oko 80 godina.

Citao sam o ovome filmu da su dobili prava da emituju sve pesme, osim U2, Bono nije dao! ETO VAM GA SAD LJUBITELJI U2!

@ Ivan - znaci, razumeli smo se!

Link to comment
Share on other sites

Dajte neki dobar horor. Krenuo sam da skidam Paranormal Activity, al dajte jos...

Taj obavezno, onda ako nisi odgledao odgledaj i Rec i možeš i američku varijantu Quarantine.

Odgledah i ja 500 days of summer kad ste ga već nahvalili. Ima ok "ha-ha" sekvenci, ali ono što mi je ostalo kao utisak je da bih skroz mislio da se odigrava u sedamdesetim da nisam video LCD ekrane i da ono dvoje pikaju Wii.

Link to comment
Share on other sites

The Man Who Knew Too Little (1997)

the-man-who-knew-too-little1.jpg

Kakav je kralj ovaj Bill Murray.. Bas me je oraspolozio film

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

MaryandMax(2009).jpg

http://www.imdb.com/title/tt0978762/

Koji crnjak bog te, ne znam koji mi je djavo trebao da ga gledam sad :/

Da se razumemo odlican je filmcic, ali je brate bedak teski, mnogo los trip :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

9 (2009)

9 is a 2009 animated fantasy film directed by Shane Acker and produced by Tim Burton and Timur Bekmambetov. The film stars Elijah Wood, John C. Reilly, Jennifer Connelly, Crispin Glover, Martin Landau and Christopher Plummer. It is based on Acker's Academy Award-nominated 2005 short film of the same name.

9posterfinal.jpg

Burton opet pokazuje da je mag sto se tice atmosfere. zanimljivi likovi, prica, post-apokalipticno okruzenje, dobar voice casting, tim burton = 9.

jedva cekam da vidim kako covek je covek odradio Alisu.

Link to comment
Share on other sites

Universal Soldier Regeneration - film koji pokazuje kuda su sa svojom karijerom otishli Zan Klod i Dolf Lundgren. Scena kada se oni srecu u filmu vredi kao ceo film, toliko nostalgije, zalosti i patnje u ochima glumaca. Film kao film je sranje (shto se i ochekivalo), ali ovaj momenat i smoreni Zan Klod kroz ceo film su razlog da se odgleda.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

World's Greatest Dad

worlds_greatest_dad.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=5PkGTjZccNE&feature=fvst

Je-bo-te. Nemam komentar, odgledao sam trailer i ocekivao sam neki ok filmic koji cu da uzivam dok jedem smoki i cirkam kolu (zdrav zivot \o/).

Ostavio sam i trailer, ne znam zasto, jer ni malo ne prikazuje film onakav kakav jeste. Komedija nije, sem malih ha-ha scena. Nije ni mracna komedija.

Rekao bih je da je mracna drama utopljena u veselu atmosferu. Brix were shat.

Ko se odluci da ga odgleda, bice sokiran, jer ce znati na sta mislim :)

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...