Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

...rece covek koji gleda naslove poput Wrong Turn 3.... nigga please........

Film ima preporuku ali nije A MUST SEE naslov svakako, no s obzirom da blockbusteri ne izlaze svaki dan

eto necega da se ubije vreme a da posle 90 minuta ne kazes sebi "I want my 90 min of my life back!"

Vidim da ti ne manjka drskosti :)))

Ja sam i rekao da je WT 3 sranje i to žešće, ali sam gledao da ispoštujem jer su mi prva dva dela odlični (a i nisam znao da je sranje dok ga nisam odgledao, jel).

Taking of Fuckthem 123 je preloš film u gotovo svakom aspektu, gluma, priča, dijalozi, čak i režija (i naročito) montaža... Dembeli Denzel kao žderač krafni igra "majndgejms" sa Travoltom koji se utripovao da je Sem L Džekson, uz najretardiraniji plot da se mazne lova u dugoj istoriji filmskih hostage krajzis scenarija...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo odgledao Public Enemies. Meni je ok film sasvim, samo je kamera jebeno ochajna, imao sam osecaj ko da gledam Munje :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah District 9.

CGI sabija. Pocetna ideja odlicna. Gluma solidna. Rezija dobra. Scenario i radnja bas losi. Prava je steta sto nisu uspeli da iznesu odlicnu postavku, ali mi nije zao jer film nije nadobudno napravljen. Krivo mi je, ali scena sa Mechom, idemo!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

The Salton Sea

salton-sea-2002-poster.jpg

Prijatno iznenadjenje.Film je moderni noir,poprilicno mracan,atmosferican i depresivan.Rezija je odlicna,gluma zadovoljavajuca.Sa druge strane,prica je u najmanju ruku nedovoljno razradjena ali posto je film ionako u fazonu style over substance nije tesko preci preko toga :).Preporuka

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

The Salton Sea

salton_sea-dvd_cover.jpeg

Prijatno iznenadjenje.Film je moderni noir,poprilicno mracan,atmosferican i depresivan.Rezija je odlicna,gluma zadovoljavajuca.Sa druge strane,prica je u najmanju ruku nedovoljno razradjena ali posto je film ionako u fazonu style over substance nije tesko preci preko toga :).Preporuka

odlican, skroz sam zaboravio na njega, moram da ga dl ponovo :d val je car!

house of 1000 corpses

house_of_1000_corpses.jpg

trazio sam neki horor kao, for fun i ortak mi dade ovo. ok je, vise mi se svidja harizma u filmu i nacin snimanja ali sve je to zbog roba.

jedina uber scena mi je kad riba naleti na doktora satanu, a on radi radnju.

edit: muzika je odlicna.

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

одгледах Тарантинове "Проклетнике"...

разочаран сам. као да је збрзао филм. има ту оног "тарантиновског" у неким сценама, филм дефинитивно извлачи једино маестрални лик пуковника Гештапоа, али колико год прича обећавала, изгледа да није знао шта би са њеним потенцијалом, тако да је филм неразрађен, недовршен, ни бруталност није више уклопљена, већ служи сама себи. погубио се у ниским тривијалностима, тако да филм није могла да спаси понека фантастична психолошка станка или дијалог.

Пит није за овакав филм, ликови су бледи, бледи, бледи... изгледа да је и овог пута Тарантино хтео некоме нешто да поручи и тај га је вероватно разумео, међутим овог пута публика је била колатерална штета уместо задивљених посматрача.

музика, неприметна и испод нивоа.

едит:

3/10 (слабо)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...