Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Nerviraju me dobre cice u tim filmovima kad ih ne mogu jebati ni u paralelnom univerzumu, nabijaju mi komplekse.

Roboti ne liče na sebe jer su ranije bili kvadratasti i kad vidiš Optimus Prajma, on LIČI na kamion koji se preklopio u humanoidnog robota, znači to su bili roboti koji su LIČILI na automobile, a kad vidiš novog Optimus Prajma, da ne znaš u šta se pretvara, ne bi provalio nikad pa da ga jebeš. Izgledaju ko gomila iskrivljenog gvožđa.

Link to comment
Share on other sites

poster_technotise_edit_and_i.jpg

Edit i ja

Prijatno iznenađenje. U trejleru sam video da se Gajić nije najbolje snašao sa animacijom, pošto neretko pokreti izgledaju kao da su pod vodom. Ali to je potpuno nebitno u poređenju sa pričom i atmosferom, koje su ekstra. Obavezno gledajte.

Link to comment
Share on other sites

poster_technotise_edit_and_i.jpg

Edit i ja

Prijatno iznenađenje. U trejleru sam video da se Gajić nije najbolje snašao sa animacijom, pošto neretko pokreti izgledaju kao da su pod vodom. Ali to je potpuno nebitno u poređenju sa pričom i atmosferom, koje su ekstra. Obavezno gledajte.

Odlican film. Ozbiljno iznenadjenje, sve preporuke.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nerviraju me dobre cice u tim filmovima kad ih ne mogu jebati ni u paralelnom univerzumu, nabijaju mi komplekse.

Roboti ne liče na sebe jer su ranije bili kvadratasti i kad vidiš Optimus Prajma, on LIČI na kamion koji se preklopio u humanoidnog robota, znači to su bili roboti koji su LIČILI na automobile, a kad vidiš novog Optimus Prajma, da ne znaš u šta se pretvara, ne bi provalio nikad pa da ga jebeš. Izgledaju ko gomila iskrivljenog gvožđa.

:D ja sam uvek za te dobre cice, posle dovatis neku nasu i odrndas je ko svinja masan dzak

ali ali, ja sam uvek zamishljao dok sam se igrao sa transformersima da se oni pretvaraju u prave kamione avione i delovali su humanoidno samo sto su kao imali od delova tih aviona kamiona stitnike i oklop?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9

http://www.imdb.com/title/tt0472033/

odlichna animacija, ali mislim da je pricha nekako skracena kao i ceo film kome fali nekih josh 10,15 minuta

ma ebo film, dzenifer mi je :D cak i kad glas pozajmljuje!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

daybreak.jpg

Day Break

Serija od 13 epizoda o panduru koji je upao u time loop na dan kada mu je podmetnuto ubistvo. Proživljava istih 24 časa, i u tom periodu pokušava da razotkrije zaveru protiv njega. Preporučujem.

Zvuci do jaja, thanks [8D]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Jel je u tih 13 epizoda gotova priča, ili će da ima šesto sezona?

Inače, što se tiče Devetke, ja sam skinuo ovaj riliz: Number.9.R5.LiNE.XviD-iLG, slika odlična, audio govno.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

daybreak.jpg

Day Break

Serija od 13 epizoda o panduru koji je upao u time loop na dan kada mu je podmetnuto ubistvo. Proživljava istih 24 časa, i u tom periodu pokušava da razotkrije zaveru protiv njega. Preporučujem.

jesi beshe ti preporucio The Wire? :)

ok je serija, al ono.. vise je za gledanje preko tv-a, nije jedna od onih zarazanih kojih se ne mozes zasititi.

drugim recima.. malo me je smorio tempo :)

za wire govorim.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nordkraft

nordkraftdvdcover.jpg

pocetak filma me odmah naveo da pomislim da je kopija drugih dzanki filmova, sto u principu jeste. prica prati 3 lika, cije su sudbine povezane a i nisu. mislio sam da ce se sresti i da ce akcenat biti na svo troje zajedno ali ipak su to tri pojedinacne price. ima neku svoju dubinu i tezinu, mozda traje predugo. soundtrack nije los. film tipa trainspotting, requiem for a dream, acid house.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Jel je u tih 13 epizoda gotova priča, ili će da ima šesto sezona?
samo tih 13.

jesi beshe ti preporucio The Wire? :)

ok je serija, al ono.. vise je za gledanje preko tv-a, nije jedna od onih zarazanih kojih se ne mozes zasititi.

drugim recima.. malo me je smorio tempo :)

za wire govorim.

mene je serija zalepila za stolicu i sezone sam gledao iz cuga, tako da je to stvar ukusa :)
Link to comment
Share on other sites

samo tih 13.

mene je serija zalepila za stolicu i sezone sam gledao iz cuga, tako da je to stvar ukusa :)

dobar je day b. a najveci plus je to shto glumi dzejen :D

The Wire: I second that (cali)

al je najjache ikad bilo to kad je MekNolti iscenirao da postoji serijski ubica, koji ubija samo beskucnike...i onda njega odrede da bude zaduzhen za sluchaj :D hteo sam da umrem od smeha kako se pravi lud [:D]

The_Wire_Omar.jpg

jes da je bio fag, al je zato bio jedan od najgotivnijih likova :)))

( [;)] )...

Edited by ShMiGs

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

al je najjache ikad bilo to kad je MekNolti iscenirao da postoji serijski ubica, koji ubija samo beskucnike...i onda njega odrede da bude zaduzhen za sluchaj :D hteo sam da umrem od smeha kako se pravi lud [:D]

josh je ludje kad eksperti naprave psiholoshki profil serijskog ubice koji 100% odgovara njemu :D
Link to comment
Share on other sites

josh je ludje kad eksperti naprave psiholoshki profil serijskog ubice koji 100% odgovara njemu :D

:DD

al da stvar bude ludja, u celu prichu se ukljuchio norvinar koji je poche da dodaje ulje na vatru sa izmishljenim prichama... i da na kraju dobije Pulicera [:D] Serija je the

(kako bi to rekao klej) :)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

YEAR ONE

Year_one.jpg

Retardirano frat-house-sense-of-humour sranje inspirisano biblijskim motivima, nešto kao light verzija onih moronskih Epic i Disaster moviesa, mada ima par smešnih momenata u prvoj trećini filma. Džek Blek je definitivno prolupao od kad je zajahao mejnstrim (sad samo Brutal Legend može da ga izvadi), a ovaj retard Majkl Sera kao da je apsolvirao umetnost idenja na živce u svakom kadru u kojem se pojavljuje.

9

9posterfinal.jpg

Odličan i jedan od retkih CGI crtića kojem deca nisu ciljna publika, sa jednostavnom i funkcionalnom pričom i fantastičnom animacijom i vizuelnim stilom kojim je efektno dočarano postapokaliptično steampunk okruženje. Ovo se ne zaobilazi kad iziđe blu rej izdanje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Lol, move along, citizen.

Gledam filmove kako nailaze, i što mi zapadne za oko da deluje interesantno, sa ću se pravdam ovde nekom šta gledam (a gledam svašta) :))) Eo, npr, skino sam Antikrajsta još davno, al čekam da budem u nekom skenjanom raspoloženju pa da ga odgledam, da bude bolji efekat :)))

Zato, sutra spektakl: PIG HUNT

484868.1020.A.jpg

"...but as John and his crew trek deeper into the forest, they begin tracking the awful truth about his uncle's demise and the legend of The Ripper -- a murderous three-thousand-pound black boar! Their pursuit leads them through fields of marijuana and into the muddy landscape of Big Wallow, involving high-powered weaponry, the violent and unpredictable Tibbs Brothers, massacred emus, a machete-toting Hippie Stranger, vengeful rednecks, and throat-slitting Cult Girls who grow dope by day and worship a Giant Killer Pig by night..."

Devetka koju ja imam je Number.9.R5.LiNE.XviD-iLG, slika je odlična, ali je audio truba (mada nije baš mnogo strašno).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...