Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ avion - bio? Ja ga ne čuh?

@ opekotine - meni uvek i svuda pomaže za te stvari Jekoderm, iz raja izašla mas' za opekotine. Mada i kiselo mleko radi pos'o.

@ topic - Mislio sam da napravim nešto za večeru, ali na kraju uzeh neke cerealije :)

Link to comment
Share on other sites

Jebote kakav je raj onaj old skul ventilator sa postoljem sto ladi ko lud iduci levo-desno. Znaci do juce sam se topio u sopstvenoj sobi, zato sto moji nece da mi izbace pare za klimu, a onda iskopah ovo cudo iz podruma i preporodih se \o/\o/ \o/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam sta se vi tripujete oko komaraca, bio sa drustvom na dunavskom keju, malopre se vratili, jedan komarac nas nije ujeo...valjda su zaprasivali danas tako da ono...

trebalo je da prosetas juce/prekjuce...mada opet ne znam, mozda te nisu napadali jer ti rakija isparava, kao AoE!!!1

oprostite mi, igrao sam partiju dote sat i po, blah...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...