Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chizra, probaj da spavaš pre posla, mislim da će ti pomoći :)

ee imenjace, ziv ti meni bio :)

ja i spavam pre posla, samo mi je radno vreme od 6...

tako da kad god da legnem, mrzim sve kad ustajem u pola 5...

ontopic

danas ceo dan rezervisan za Cabal online :)

moram da izlevelujem shieldera malo...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Данице, ово нешто твоје? :)

Неке цене или је само за разгледање? :)

femili biznis. [:D]

cene se mnogo razlikuju, ali da kazemo da je neki prosek (uvezen) sto oko 7k.

inace, bilo mi je mnogo nezanimljivo autsajd, i mnogo sam se sad smorila.

i da, dosli su kerovi.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Juce sam ljuljkao malog, objasnio mu sta je fapotron, dohranio ga, igrao se kapetana Koleta u svemiru sa njim, levelovao 2 levela, kupio mounta, odradio par class kvestova i jos mnogo toga

I ja sam zadovoljan sobom helljea!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koliko će peri biti gotivno što ima koleta za ujaka, uff

nevezano za to, koliko se profenserisao victoria station, to nije normalno. ranije si mogao za 450 dinara da pojedeš neku pastu i popiješ kiselu, a sad ispred ima dom perinjon znak a za te pare nema ni dva pića.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...:)

ahahah kapetan Kole...:)))

Nego, ima vec par dana kako sam poceo da zivim u bloku 45...nije ni tako lose ziveti sam...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro svima. Ja sam sinoć leg'o da spavam u 23h i baš sam se super proveo!

Pre toga sam pojeo štrudlu, i to neku iz Idee, "po originalnoj Vojvodjanskoj recepturi", šta god to bilo :) Najbolja je ta štrudla od ovih kupovnih, pakuju je, nema konzervansa i to pa traje 10ak dana, ali je strava.

Ima i u Familiji jedna strudla, isto nije losha ali je ona bas u nekom soc pakovanju i u fazonu "danas za sutra". No obe su dobre od pola ovih štrudli koje sam nalazio po pekarama, ali naravno ne mogu ni da prismrde štrudli koju napravi baba :)

I čisto za ivanka dodatak, probao sam štrudlu u Hlebu i Kifli i nekakve šapice, rolnice, šta god da su, i to je sranje. Definitivno pekara koja nije za mene :)

Link to comment
Share on other sites

au dal sam popio neko pivo sa isteklim roklom ili je skank bio govnjiv, tako da sam bacio jednu finu ogromnu peglu sinoc sa terase... kakav govnjiv zavrsetak jedne super vecheri... danas moram krechiti terasu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

probao si ti štrudlu onomad kad je moja keva pravila, tako da ćuti i uživaj :)

Hehe, jesam, odlična je bila, ona sa sirom. Sa makom sam možda navikao na babinu pa kao nekako mi je bolja, ali sir je vrhunski bio!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...