Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

drnda me alergija danima, smorio sam se, samo slinim. danas po novi bajs, omg, omg. ali tek cu sutra stici da ga vozim, danas mi je na redu teretana, blah. a mozda ni sutra cak :|

Matori, reci koji bajs je u pitanju, pa za par dana ako izdrzi tebe da znam sta da kupujem :D

Link to comment
Share on other sites

Matori, reci koji bajs je u pitanju, pa za par dana ako izdrzi tebe da znam sta da kupujem :D

kupio sam danas OMG

capriolo komodo, za 26k (sa popustom, inace je 39k) dobijes pedale koje cu da polomim za nedelju dana GARANTUJEM (pritom na desnoj fali jedan shraf, iserem im se u usta), beskorisno sediste na kom mi je stala cirkulacija kurca posle 15 minuta tako da moram da stavim silikonsko sa ukletog krukocikla (veliki + za duzinu sipke, konacno mogu da ispruzim noge k'o covek), gumene navlake za rukohvate volana koje isto nisu ni za kurac i koje moram da dokupim.

felne su ok, remerxove duple alu, pristoje rubenine spoljne gume, odlican avidov v brake, shimano alivio menjaci (derailer na pogonu je djubre, moram da ga nastelujem). prednji amortizer je za mene charobna novina, svidja mi se i deluje mi kvalitetno :D

132368.jpg

BEOGRADE CUVAJ SE PONOVO SAM NA ULICAMA I PROLIVAM KRV (SVOJU)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...